Skocz do zawartości
PROximo

Etui/pokrowce dla Sony Xperia Z1 Compact

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba w takim razie skuszę się na Roxfit. Też mam biały Z1Compact i w Krusell'u był problem z robieniem zdjęć w nocy, ale tam tył nie jest całkiem przezroczysty, no i są dwa małe oddzielne otwory na soczewkę oraz lampkę LED, zamiast jednej większej.

Przeszukuję jeszcze ebay/amazon i natrafiłem na pokrowiec ORZLY Fusion Bumper Case (taki sam jak Roxfit i Muvit) oraz Terrapin Hybrid Rubberised Back Cover Armour Case (coś jak Nillkin Frosted).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tez posiadam biała wersję telefonu. Postaram się zamiescic dwa zdjecia: po i przed zdjęciem pokrowca.post-310070-14255743984367_thumb.jpg - bez pokrowca (lewy rog wyraznie czysty)

post-310070-14255743984514_thumb.jpg - z pokrowce (lewy rog z lekko zielona poswiata) na telefonie jest do bardzo dobrze widać.>:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzeczywiście widać różnicę :|

---------- Post dołączono o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

Koniec końców, zakupiłem taniutką wersję pokrowca z aukcji na ebay - White Hybrid Hard Case Cover for Sony Xperia Z1 Compact + Screen Protector. Coś podobnego do Nillkin, ale tańsze i na zdjęciach wygląda lepiej. Poza tym posiada wszelkie niezbędne wycięcia (również na microUSB). Niestety ten pokrowiec (podobnie jak Nillkin) nie chroni dolnej i górnej krawędzi telefonu, więc jeśli stwierdzę, że jednak to nie jest najlepsze rozwiązanie, to kupię coś innego, a te 12 zł będę w plecy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Apropos przypadlosci mojego pokrowca, dostalem mozliwosc wymiany pokrowca na: inny kolor lub " roxfit gel shell". Czy ktos z was posiada ten pokrowiec (roxfit) lub inny kolor Bimat-a i u niego te dodatkowe kolory na zdjeciach przy wlaczonej lampie blyskowej nie występują ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę mi powiedzieć pod względem grubości ten krussel frostcover pogrubia telefon dużo? Czy nie odczuwalny jest?

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem nie pogrubia, ale osobiście go nie polecam. Po tygodniu pękł, a telefon ani razu nie upadł, więc nawet nie wiem skąd to uszkodzenie. Poza tym problem ze zdjęciami w nocy.

---------- Post dołączono o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Witajcie. Od 2 tygodni mam ten telefon i szukam jakiegokolwiek porządnego a zarazem fajnego etui. Możecie coś doradzić od tych 2 tygodni szukam i co znajde cos fajnego typu Sony XPERIA Z1 SKIN TOUCH Case Full Protection MUVIT (czarny) /SEBMC0018/ cena 119.00 PLN to albo nie ten model albo jak ten Muvit Made in Paris Crystal Case for Sony Xperia Z1 Compact - Grey :: MobileFun Polska bedzie dostepny dopiero w kwietniu :'( mozecie cos doradzic? pozdro jak mozecie piszcie na maila [email protected] z góry wielkie dzieki

To pierwsze jest na Z1 bez "Compact" ;) A to drugie wygląda ciekawie, ale na zdjęciu też jest Z1 bez "Compact".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vonski

Te bumpery to jest taki szajs, że szkoda za to dać nawet 1zł. Miałem taki do SIII i żałuję tych 3$, lepiej było jakiemuś bezdomnemu podarować :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

jestem tu nowy. i jestem na etapie kupna z1 compact, i chciałbym go urzywać w pokrowcu wiadomo ze to nie małe pieniądze wiec niech się nie zniszczy :)

sęk w tym ze przenosze się z iphona 4 i to jest dość duża różnica wielkościowa:/ a w szczgólnosci z pokrowcem

chciałbym coś naprawde cienkiego ale zeby tez wmiare chroniło telefon a wiem ze zwykły pokrowiec ala to: Silikonowe Etui Ochronne do SONY Xperia Z1 Compact (4011786417) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

dośc bardzo pogrubia telefon i powieksza go (porównywałem z nexusem 5 i jest tylko troszke krótszy ale duzo grubszy)

zasatanawiam się nad takim pokrowcem

ETUI KRUSELL FROST COVER DO SONY XPERIA Z1 COMPACT (4076466830) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

tylko czy ktos juz go ma i czy mógłby mi powiedziec czy on chroni też przód wsensie czy kładąc na wyświetlaczu telefon to czy wyświetlacz dotyka podłoża ?

jak ktoś ma jakieś lepsze propozycje to bardzo prosze :) zależy mi na tym zeby telefon był nie dużo większy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zanim spytałeś, należało doczytać cały temat...

Miałem ten Krusell i nie jestem z niego zadowolony. Szczegóły podałem wcześniej w tym temacie oraz tym: http://forum.android.com.pl/f1166/pokrowiec-z1-compact-399664/

Osobiście polecałbym Ci Nillkin Frosted. Sam osobiście go nie kupiłem, ale wziąłem z ebay coś podobnego za 12 zł i jestem zadowolony, bo jakość wykonania jest nieco gorsza niż Nillkin, ale cena jest trzykrotnie niższa. Poza tym Nillkin nie posiada wycięcia na zaślepkę złącza microUSB, a ja nie wyposażyłem się jeszcze w ładowarkę magnetyczną, więc musiałbym za każdym razem zdejmować ten pokrowiec.

Nillkin (podobnie jak mój pokrowiec za 12 zł) nie zwiększa w dużym stopniu rozmiarów telefonu. Dodaje ze 2mm do grubości i ze 2mm do szerokości. Oba zabezpieczają wyświetlacz jeśli telefon jest położony wyświetlaczem w stronę podłoża, przy czym ja posiadam naklejone szkło hartowane Nillkin, które ze względu na swoją grubość powoduje, że wyświetlacz jest na równi z pokrowcem. Ale ze względu na twardość szkła, nie mam oporów przed kładzeniem telefonu wyświetlaczem w dół ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi