Skocz do zawartości
lgfanVU

Etui do LG Vu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiadam LG Vu od stycznia, i zakupiłem sobie do niego takie etui -> ETUI Pokrowiec SLine LG P895 Swift Vu +2Folia (3949147475) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.. Wczoraj zauważyłem że gdy ma to etui zalozone to mam 1-ną kreske wifi, a gdy je sciaglem to miałem full. Szukam innych etui ale są tylko te gumowe, na ebay.pl znalazłem takie ->NEW Flip Style Case F LG Optimus VU P895 Tasche Etui Hülle Black | eBay. Ale tu pojawiają się tu pytania :

1. Może na innych Polskich stronach są etui do tego telefonu. ? ( jeśli ktoś ma to poprosiłbym)

2. Czy dojdzie mi taka paczka z Niemczech, i jak miałby wygladac sposob zaplaty i dostawy.

3. Prosze o pomoc.

Edytowane przez lgfanVU

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Juby

1) Na polskich aukcjach chyba nie występują chyba inne etui niż to s-line. Na ebay'u jest trochę lepszy wybór.

2) dlaczego miałaby nie przyjść? Zgodnie z tym co jest napisane w opisie aukcji etui jest wysyłane do Polski listem (koszt 2.90 EUR) w przeciągu 2 dni od otrzymania zapłaty. Płacisz przez PayPal bo przelew przy wysyłce zagranicznej jest niedostępny u tego sprzedawcy. Z doswiadczenia, List/paczka z Niemiec idzie około tygodnia. Przynosi Ci to listonosz.

Sent from my Venue 7 3730 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czyli moge spokojnie kupowac. ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Juby

Raczej tak, skoro sprzedający ma 99,4% pozytywnych komentarzy i podaje dane firmy to nie powinnonbyc problemów.

Sent from my Venue 7 3730 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w kwietniu zeszłego roku kupowałem takie:

Mocne Etui Futerał TPU CASE LG Swift Vu P895 (3912763252) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

do dziś sprawuje się bardzo dobrze i nie mam żadnych problemów z wifi - jedyny problem to zbyt mała dziura na słuchawki i mi jack od słuchawek nie wchodzi do końca (Shure Se-215), natomiast przy "prostym" jacku nie ma problemu :D.

Moja wersja jest nieco inna niż na zdjęciu - ja w swoim pokrowcu nie mam tej "fali" z tyłu tylko jednolitą matową powierzchnię?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok, dzieki panowie/panie.

Bede cos działał.

pzdr. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi