Skocz do zawartości
wojtass7

AVG antivirus

Rekomendowane odpowiedzi

antivirus_free.png

informacje2.png

ss-0-320-480-160-4-00c5a1b2971d54201bcacffaac5385afe353e02b

ss-1-320-480-160-3-fd7d5f30470562540d9628761003ab0035594494

Znana z komputerów aplikacja chroniąca. Posiada skaner plików w czasie rzeczywistym, skanuje swieżo pobrane pliki oraz zainstalowane aplikacje, sprawdza kare SD po każdym włożeniu do czytnika.

Posiada killer aplikacji, oraz funkcję namierzania telefonu, informuje emailem o każdej zmianie karty sim.

informacjej.png

Wersja Free

Android market

Wersja Pro

AppBrain

Edytowane przez wojtass7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    raf-PL

Kupiłem wersję płatną - ma wielkiego buga - nie jest wstanie zablokować aplikacji. Na Twoim tel. też tak jest czy Samsung tylko jest taki kozak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    latet
    Napisano (edytowane)
    Wczoraj zainstalowałem AVG Mobilation. Przy każdej instalacji jakiejkolwiek aplikacji skanuje ją w tle. Jest to praktycznie nieodczuwalne przy normalnym korzystaniu z fona :)

Witam. Mam pewne problemy z funkcją lokalizacji (np. skradzionego) telefonu poprzez stronę Antivirus for Android | AVG Mobilation Zarejestrowałem dwa telefony - jeden lokalizuje się zawsze błyskawicznie, a drugi zwykle nie daje się zlokalizować, ale czasem się to udaje. Chciałem wiedzieć, od czego to zależy. Wydaje się, że ustawienia w obu telefonach są takie same, oba też znajdują się w tym samym miejscu.

Poza tym AVG oceniam bardzo dobrze - zdecydowanie nie muli, czego się wcześniej obawiałem.

P.S. Mam wersję darmową, nawet nie widziałem, że istnieje płatna. Co wnosi, oprócz tego buga?

Edytowane przez latet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi