Skocz do zawartości
gipadam86

P780 Folia zabezpieczająca, wyświetlacz/obudowa - sprzedawca/wygląd/opinia

Rekomendowane odpowiedzi

P780 Folia zabezpieczająca, wyświetlacz/obudowa - sprzedawca/wygląd/opinia

1. Nazwa Produktu.

2. Miejsce zakupu: sklep/portal aukcyjny (nazwa sprzedawcy)

3. Ilość folii

4. Jakość/ocena: ?/10

5. Cena: ??zł

6. Opis produktu

7. Własny komentarz.

8. Załączniki: zdjęcia

-----------------------------------------------------------------------------

Z przyjemnością zacznę ten temat:

1. Panzer

2. Allegro.pl (samsung-polska)

3. 8 sztuk (4sztuki LCD/4sztuki tył obudowy)

4. Jakość/ocena: 1/10

5. Cena: 13,99zł + 7,50zł koszt przesyłki

6. Opis zaczerpnięty z aukcji:

"Pancerna ochrona Twojego wyświetlacza!

Przedmiotem aukcji jest zestaw ekstremalnie wytrzymałej folii ochronnej na urządzenia mobilne. Jej unikatowa budowa to idealne zabezpieczenie zarówno wyświetlacza LCD i LED jak i obudowy metalowej czy tworzywa sztucznego przed stłuczeniem, pęknięciem, zarysowaniem itp.

W przeciwieństwie do innych folii ochronnych dostępnych na rynku, nasza folia Panzer nie odkleja się, nie pozostawia zanieczyszczeń na ekranie, nie psuje jakości wyświetlanego obrazu. Jest po prostu niewidoczna!"

7. Na przesyłkę czekałem 5dni, podobno list polecony priorytetowy koszt 7,50zł >:( Czytając opis produktu i patrząc na to co otrzymałem zastanawiam się czy dziś jest 1 kwietnia:E Takiego gówna już dawna nie otrzymałem:E Folia jest podatna na zarysowania. Jest mniejsza od wyświetlacza i nie pokrywa go w 100%. Po naklejeniu folii widoczne są ślady kleju. Wystarczy mały bąbelek powietrza i już mamy zapewnioną smugę od kleju. Folia posiada tak jakby ramkę inaczej mówiąc od brzegu folia z każdej strony, 3mm jest bez kleju, a co za tym idzie bardzo szybko odkleja się od wyświetlacza. Pisałem, że folia na LCD jest za mała hmmm to teraz może opiszę wygląd foli, którą można nakleić na tylną klapkę. Folia jest za długa po naklejeniu jest dłuższa o 2,5mm, nie mogło też zabraknąć ramki, tak więc i ta folia nie przylega całą powierzchnią do tylnej klapki. Mimo równomiernego przyklejenia po czasie zaczyna się odklejać na napisie Lenovo i robi się bąbel.

8. Załączniki zdjęcia

Brak paragonu tak jak u kolegi niżej...

STANOWCZO ODRADZAM FOLIĘ "Panzer"

Edytowane przez gipadam86

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam podobne doświadczenia co kolega, ale z folią innej marki, którą zamówiłem do Lenovo A820. Po opisie od razu sprawdziłem sprzedającego i okazało się, że to ten sam czyli Trade Company. Ma kilka kont na allegro, ja akurat kupiłem od screen-protector folię Zarr. Folii nie dało się poprawnie nakleić, robiłem to wiele razy i nigdy nie miałem takiego problemu. Po wyrzuceniu tej pierwszej folii stwierdziłem, że nie będę tracił kolejnych i wyślę sprzedającemu informację, żeby mi zwrócił kasę, bo sprzedaje szajs. Kilkukrotnie już otrzymałem od niego zapewnienie, że należność pojawi się na moim koncie, niestety po 3 tygodniach kasy dalej nie mam. Nie pomógł także spór na allegro. Ciekawe jak zareaguje na informację, że wysyłam info do US, że nie dostałem paragonu, może wtedy w końcu się opamięta. Podsumowując nie polecam kupowania folii od tej firmy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam pytanie. Po co wam folia na wyświetlacz dla p780 skoro ma gorilla glass2 ? Testowałem nożykiem kluczykami i kapslem od piwa. Brak rys.... przykładowy test :

Telefon kupiony na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mam podobne doświadczenia co kolega, ale z folią innej marki, którą zamówiłem do Lenovo A820. Po opisie od razu sprawdziłem sprzedającego i okazało się, że to ten sam czyli Trade Company. Ma kilka kont na allegro, ja akurat kupiłem od screen-protector folię Zarr. Folii nie dało się poprawnie nakleić, robiłem to wiele razy i nigdy nie miałem takiego problemu. Po wyrzuceniu tej pierwszej folii stwierdziłem, że nie będę tracił kolejnych i wyślę sprzedającemu informację, żeby mi zwrócił kasę, bo sprzedaje szajs. Kilkukrotnie już otrzymałem od niego zapewnienie, że należność pojawi się na moim koncie, niestety po 3 tygodniach kasy dalej nie mam. Nie pomógł także spór na allegro. Ciekawe jak zareaguje na informację, że wysyłam info do US, że nie dostałem paragonu, może wtedy w końcu się opamięta. Podsumowując nie polecam kupowania folii od tej firmy.

Mozesz podac link do tej aukcji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A ja mam pytanie. Po co wam folia na wyświetlacz dla p780 skoro ma gorilla glass2 ? Testowałem nożykiem kluczykami i kapslem od piwa. Brak rys.... przykładowy test :

Telefon kupiony na allegro.

Telefon nosiłem bez foli około tygodnia <po tym jak odkleiła się stara folia> i już po tym czasie na ekranie mogę dostrzec pojedyńcze rysy.

Więc, hartowane szkło niech sobie będzie ale bez folijki telefon nie jest dobrze zabezpieczony.

Od siebie polecam futerał z klapką od lenovo w cenie około 10$. Chyba najlepiej ochroni telefon i do tego fajnie wygląda ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kyrpek

Witam

1. 3mk Classic z Dust-Fix

2. Allegro (jak nie jest wystawiona trzeba pytać sprzedawcę Przedmioty użytkownika 3M-K - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.)

3. 2 sztuki wyświetlacz

4. Jakość/ocena : 10/10 zawsze używam tej foli i nigdy nie było lepszej łatwa w nałożeniu

5. 13,99 przesyłka listem poleconym priorytetowym przy wpłacie na konto darmowa

6. 3mk Classic to klasyczna folia przezroczysta, która otwiera nasz asortyment.

Jeszcze lepsza folia, w porównywalnej cenie do sławnej folii 3mk Shield.

• bezproblemowa w montażu

• idealnie przejrzysta

• wyjątkowo wytrzymała

• precyzyjnie dopasowana do urządzenia

• zawiera doskonałe akcesoria: niepylącą ściereczkę z mikrowłókna oraz niezwykle przydatny listek Dust-Fix

• w zestawie 2 sztuki folii

Jak najbardziej Polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo
    3mk Classic to klasyczna folia przezroczysta, która otwiera nasz asortyment.
    ...nasz asortyment...? kyrpek, czy to Ty ją sprzedajesz? Jeśli tak, to czy Twoja opinia jest obiektywna?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kyrpek

Witam nr 6 jest zaczerpnięty opis z aukcji jak byś wszedł na którąś z aukcji to byś zobaczył, ja tej foli nie sprzedaję tylko użytkuje, kup tą folie i na 100 procent będziesz zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam jakość tej folii.

Po lekturze tego wątku zakupiłem folię 3mk w wersji Classic.

Zamontowałem ją (o dziwo obyło się bez bąbelków itp :rolleyes: ) i musze przyznać, że jest znakomita.

Sztywna, totalnie łatwa w aplikowaniu, przejrzysta. Jedyny minus, prawie niezauważalny, to to, że jest minimalnie węższa niż ekran.

Widać to jak się dokładnie przyglądnąć. Ale jak dla mnie, nie jest to wielką wadą, bo gdyby nie to, że zaglądałem jak szpak w pi... , to nawet bym tego nie zauważył.

Do tego zaskoczyło mnie pozytywnie podejście do klienta. Zamówiłem folię, wysłano mi ją błyskawicznie (zależało mi na czasie, aby przed majówką zdążyć) folia przyszła, ale do tabletu Lenovo IdeaPad. Lekko wzrosło mi ciśnienie, ale spokojnie napisałem do sprzedawcy. Odpowiedział natychmiast, z przeprosinami i wysłał kolejną folię, kurierem DHL. Na następny dzień właściwa folia była już nakładana na ekran. Pani od folii nie chciała odsyłania tej niewłaściwej. Przytnę więc ją sobie i będzie na PLUGa :cool:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi