Skocz do zawartości
kapi1946

Telefon z ogłoszenia: tel się włącza ale ekran sie nie podświetla - co może być z nim nie tak?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, znalazłem ogłoszenie z takim telefonem, lecz jest uszkodzony i chciałbym się dowiedzieć co jest grane, czy to może tylko soft padł czy może już wyświetlacz lcd. Pod ogłoszeniem sprzedający napisał tylko "Tel włącza się dotyk działa nie reaguje lcd wgl się nie podswietla". Mało napisał, ale może ktoś z was tak miał i napisałby mi co jest grane. Z góry dziękuję.

Edytowane przez Hubal
    Poprawiłem nazwę tematu. 4.3. Nadaj odpowiednią (jasną i streszczającą problem) nazwę swojemu tematowi!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kamb95

Mysle, ze do wymiany bedzie lcd (orginalny dostepny tylko zestaw lcd+dotyk), ale jak jestes „ogarniety” to powinienes dac rade wymienic tylko lcd. Dla mnie to zbyt malo informacji aby stwierdzic czy uszkodzony jest tylko lcd. Dopytaj czy byl rozkrecany ten telefon, jakis upadek, no i czy nie byl zalany. Sadze, ze gdyby byla to wina softu to sprzedawca by to naprawil, aczkolwiek moge sie mylic. Nie wiem ile chcesz dac za ten telefon, ale w serwisie Ci powiedza i tak naprawa nieoplacalna (mi powiedzieli 350, a w drugim 320), wiec jak chcesz kupic to tylko naprawa samemu. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi