Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

krzysiek__m

Uchwyt samochodowy

Rekomendowane odpowiedzi

A używał ktoś takiego wynalazku - BRODIT uchwyt aktywny do Sony Xperia Z1 Compact. Wygląda fajnie, ale też sporo kosztuje.

BRODIT uchwyt aktywny do Sony Xperia Z1 Compact (4641330988) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to ja odpowiem... Do niedawna używałem aktywnego uchwytu do Galaxy S4; zmieniłem na Xperia Z3 i też kupiłem Brodita. Tyle, że tym razem już z ładowarką za 400 zł. Nie żałuję ani jednego wydanego grosza. Oczywiście z odpowiednim ProClipem, co podraża zabawę o kolejną stówkę. Teraz mam w swojej C5 ProClip na lewym słupku i uchwyt aktywny z pochowanymi wszystkimi kablami. Niestety tam gdzie sprawdzało się wszystko z S4 - telefon mam zamontowany w samochodzie poziomo - telefon wyjmowało się w bok, to teraz przy Z3 telefon wyjmuje się do góry i musi być dziwnie pod kątem bo ze względu na gabaryt telefonu przy wyjmowaniu i wkładaniu zaczepiam o słupek samochodu.

Co do patentów Brodit i wykonania to jest najwyższa klasa. Telefon jest stabilny, nie podskakuje, nie drga nie trzęsie się na wrocławskich dziurach. Warto zainwestować w dobry uchwyt do dobrego telefonu. Polecam rozwiązania Brodit.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    colin23

Niby spoko ale 500zł dać za uchwyt a za rok zmienisz telefon i znów wydatek :chytry: Od początku uzywam uchwytu Nokia CR-123 i jak do tej pory to najlepszy uchwyt jaki miałem. Telefon całkowicie nieruchomy, zero drgań, łatwo się wkłada i wyciąga a plus dodatkowy że w każdej chwili można tam włożyć inny telefon lub małą navi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kaem84

Ja polecam uchwyt firmy Trust o nazwie Universal Car Holder for smartphones 18255. Najbardziej mi w nim odpowiada to, że mam dostęp do wszystkich przycisków i gniazd, telefon w nim siedzi sztywno i nie drga oraz cena. Udało mi się go kupić w Sferis za 29zł gdzie w innych sklepach jest po 49-59zł, nawet na allegro jest droższy także komu taki uchwyt pasuje to zdąży kupić za grosze

Edytowane przez kiler73
    Zdjęcia wstawiamy w znacznik spoiler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

Ja zakupiłem ten uchwyt w zestawie z ładowarką sony AN400 za 55 zł. Jestem bardzo zadowolony z uchwytu bo mocno trzyma telefon a przy tym łatwo się go wyjmuje i wkłada. Do tego silikonowa guma przystawki trzyma się baaaaarrrrdzo mocno szyby i można ją przyczepić do kokpitu. Tak więc też polecam ten produkt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi