Skocz do zawartości
edrjen

Prosty i szybki update do Froyo 2.2.2

Rekomendowane odpowiedzi

Juz mi poszlo, mialem wgrane nie to recovery, ale po chwili mi wywala blad, cos tam z siodemka,jw. Moze mialem zwalony plik, na razie zostaje przy streakdroid.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Xus nie bądż zły na mnie że jestem taki upierdliwy,ale już mnie szlak trafia z tym tabletem.Kombinuje różności i nic mi nie wychodzi.Trzymam się ściśle wszystkich konkretnych wskazówek i nici z tego.Mam update streak_351_15600_00 którego pobrałem przez wifi postępuje jak mnie prowadzi kreator czekam godzinę nie 15 minut jak piszą i nic.Zmieniłem nazwę na update.pkg i tym dellowskim recovery nie wgrywa.Pobrałem multirecowery flashera i za chiny to recowery 351 nie chce się zainstalować.Mam drivery zainstalowane sdk wszystko mi śmiga w porządku wgrywanie appsów wszystko mi wchodzi super tylko te recowery żeby zainstalować tego updeata.Dużo mi pomagasz jestem Ci bardzo wdzięczny.Albo powiedz mi czy da radę jakoś zablokować tego updeata bo cały czas mi pokazuje trójkąt z wykrzyknikiem na górnej belce i to mnie bardzo w-----a.Pozdrawiam i proszę Cię jeszcze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi