Skocz do zawartości
krzysiek

[Oficjalnie] Gingerbread 2.3.3 dla X10 Q3 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Update on Xperia™ X10 | Product Launch Blog

Sony Ericsson ogłosił, że mimo poprzednich informacji Android 2.3 dla SE X10 się ukaże i będzie to na przełomie 2Q i 3Q tego roku czyli nie później niż do końca września a może wcześniej ;)

Planują wydać tylko dla niebranodwanych telefonów (co jak wiadomo nie ma w sumie dużego znaczenia), co do brandowanych jest to ciągle znak zapytania

Super wiadomość, już nie mogę się doczekać :)

Edytowane przez krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3
    Update on Xperia™ X10 | Product Launch Blog

Sony Ericsson ogłosił, że mimo poprzednich informacji Android 2.3 dla SE X10 się ukaże i będzie to na przełomie 2Q i 3Q tego roku czyli nie później niż do końca września a może wcześniej ;)

Planują wydać tylko dla niebranodwanych telefonów (co jak wiadomo nie ma w sumie dużego znaczenia), co do brandowanych jest to ciągle znak zapytania

Super wiadomość, już nie mogę się doczekać :)

Czy regulamin obejmuje zakaz przeklinania po angielsku? Bo jeśli nie, to...

Are you fucking kidding me?

Mimo wszystko podchodzę do tego z dystansem. Jeśli to prawda, to byłby cios w developerów z XDA. Tyle ich roboty na marne w sumie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mimo wszystko podchodzę do tego z dystansem. Jeśli to prawda, to byłby cios w developerów z XDA. Tyle ich roboty na marne w sumie.

No w sumie jakieś tam wątpliwości można mieć, ale to oficjalny blog, więc mieszczą się w 0,1% ;)

A co do XDA to rzeczywiście sporo pracy w to włożyli, ale jak SE da w pełni działający soft to też będą mogli się wiele dowiedzieć, co i dlaczego im nie szło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3

W sumie są też dwie przeczące sobie kwestie.

Pierwsza to taka, że wypuszczą 2.3.3 dla X10, więc użytkownicy X10 zainstalują sobie 2.3.3 olewając Arc. Efekt - możliwa mniejsza sprzedaż Arc, bo po co kupować Arc, skoro można mieć niewiele gorszy telefon, za o wiele niższe pieniądze. A nie tego chce SE.

Druga kwestia jest taka, że ta informacja "przywróci wiarę" ludzi w SE. W końcu jesteśmy parę dni przed premierą Arc. Taka informacja może spowodować zwiększony popyt na Arc, bo sporo ludzi ta informacja przekona, że SE cały czas dba o swoje produkty (i swoich klientów).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jeśli to prawda, to byłby cios w developerów z XDA. Tyle ich roboty na marne w sumie.

To co się napracowali zostanie w doświadczeniu i będą mogli dalej działać na rzecz lepszego działania naszych słuchawek. Swoją drogą do września pewnie zaczną się pojawiać romy z 2.4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W sumie są też dwie przeczące sobie kwestie.

Pierwsza to taka, że wypuszczą 2.3.3 dla X10, więc użytkownicy X10 zainstalują sobie 2.3.3 olewając Arc. Efekt - możliwa mniejsza sprzedaż Arc, bo po co kupować Arc, skoro można mieć niewiele gorszy telefon, za o wiele niższe pieniądze. A nie tego chce SE.

Druga kwestia jest taka, że ta informacja "przywróci wiarę" ludzi w SE. W końcu jesteśmy parę dni przed premierą Arc. Taka informacja może spowodować zwiększony popyt na Arc, bo sporo ludzi ta informacja przekona, że SE cały czas dba o swoje produkty (i swoich klientów).

w pierwsza kwestie z Arc to chyba Cie ponioslo, Arc jest zrobiona w lepszej technologii (wyswietlacz, aparat, procesor, uklad graficzny, multitouch itp) wiec nadal wolalbym kupic Arc nawet jezeli moja x10 dostanie 2.3.

druga sprawa to fakt trzeba brac poprawke na to ze SE moze zlac temat albo z Q3 zrobi sie next year -_-.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    w pierwsza kwestie z Arc to chyba Cie ponioslo, Arc jest zrobiona w lepszej technologii (wyswietlacz, aparat, procesor, uklad graficzny, multitouch itp) wiec nadal wolalbym kupic Arc nawet jezeli moja x10 dostanie 2.3.
    Dokładnie, poza tym Arc ma dostawać jeszcze nowsze softy, a ten 2.3.3 dla X10 ma być ostatecznie ostatecznym :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3

Ale dylemat pozostanie. Ja przymierzałem się do Arc w okolicach lipca, a teraz... będę się zastanawiał, czy jednak nie odczekać troszkę dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zakk87
    Tylko X10 czy także cała seria starszych Xperii ?

odpowiedź:)

Will you upgrade the XperiaTM X10 mini, mini pro and XperiaTM X8 to 2.3?

No, we have no such plans. We have had to prioritize our resources and have therefore focused on delivering the upgrade to XperiaTM X10.

Wracając do SE X10 to bardzo dobra wiadomość:) telefon nadal jest w cenie, która może wzrosnąć:)

Edytowane przez zakk87

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Szkoda tylko mi tej pracy deweloperów, ale do czasu wydania oryginalnego softu 2.3 można się bawić i wyszukiwać błędy w aktualnych edycjach od XDA.

No tak, ale jak za 3-4 miesiące się ukaże wersja bez błędów i wszystko będzie działać to średnio się opłaca, ja się ostatnio skusiłem aby przetestować jakiś taki soft, ale niestety są te restarty czasem czy jakieś inne niby drobne, ale irytujące problemy.

Nie zmienia to faktu, że XDA robi świetne rzeczy ... kto wie czy to nie postawa deweloperów z XDA skłoniła SE do pracy nad aktualizacją, nie zdziwiłbym się jakby tak było.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x