Skocz do zawartości
papryk3

Jak zmienić standardowy obraz (robot) przychodzących połączeń?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem świeżym, szczęśliwym posiadaczem HTC-eka i mam pewnw pytanie do zaawansowanych urzytkowników. Mianowicie jak widać w tytule czy jest możliwość i w jaki sposób mogę zmienić obraz nieznanych połączeń przychodzących i wybieranych nowmerów na własny wybrany przeze mnie. Standardowo jest zielony robot ;/ .

Przepraszam jeżeli powtarzam już wcześniej istniejący temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz przypisać dowolne zdjęcie do kontaktu. Wybierasz zdjęcie >ustaw jako> Ikona kontaktu. Ale jeśli chcesz żeby przy żadnym kontakcie nie było obrazka zielonego droida to musiałbyś pozmieniać obrazki we wszystkich kontaktach. Inaczej tego nie zmienisz ponieważ jest to standardowy obrazek systemu. No chyba że jakieś mody ale o tym sie nie wypowiadam bo nie znam sie na tym. Mam oryginalne Froyo i nic nie zamierzam zmieniać. Pamietaj że obrazki możesz przypisać do kontaktu tylko wtedy gdy te są na telefonie a nie na SIM. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za podpowiedź. Wygląda na to,że trzeba się poprostu przyzwyczaić do robocika. :oczami:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Użyj programu Androidify bardzo fajna aplikacja do tworzenia unikalnych robotów które można przypisać do kontaktu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi