Skocz do zawartości
awygo

[TUTORIAL][ROM] Lenovo P780 - instrukcja instalacji ROW S110 i ROW S123 ( Dla wersji telefonów sprzed 06.2014 !! )

Rekomendowane odpowiedzi

awygo

Target_bin.7z to właściwe archiwum z romem. Spróbuj to wypakować 7zipem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Reyn23

Ok... Poszło. Problemem był winrar :( Dzięki za rade-7zipem poszło bez problemu. Od dziś testuje Rom 110 i zdam relacje jak działa BT i reszta u mnie. Mam niestandardowe radyjko SONY MEX-BT4100U w samochodzie wiec jak na tym będzie dobrze działać to na wszystkim innym powinno być ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Reyn23

Po dwóch dniach stwierdzam ze Bt działa teraz dobrze. Wszystko wskazuje na to że ten Rom dużo lepiej radzi sobie z połączeniami z zestawami głośnomówiącymi. Niestety jest w większości po Angielsku i raz miałem reset. Po testuj jeszcze troszku 110 ale zmienię pewnie nie długo roma bo teraz jest w czym wybierać ;) Dzięki za twoją prace Awygo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rygi25

Pomocy! Soft wgrałem bez większych problemów, ale oba simy (internet telefon) mi nie działają... Invalid IMEI co to oznacza i jak się tego pozmyć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rygi25

Dzięki bardzo, ale to już bez znaczenia. Chyba rozwaliłem go na dobre... Nawet ten program do flashowania już go nie wykrywa....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Co robie nie tak?

Wgrałem przez pomyłke S308. Teraz chce spowrotem s110...Wgrałem przez firmware update...

Teraz wyskakuje mi przy update : Please make sure all necessary images are chcecked to be downloaded for "firmware update"

przy kliknieciu download info ze moge spowodawac bootloop...

edit: pomogło ściagnięcie jeszcze raz ROMu

Edytowane przez Tengelus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo
    Wgrałem przez pomyłke S308
    Hm... kiedyś próbowałem go wgrać, ale Flash Tool nie wykrywał pliku scattera. Tobie wszedł bez problemu?

Dlaczego go wywalasz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszedł bez problemu. Ma strasznie dużo chinszczyzny ale fajne rozwiązania. Może jeszcze zmienię... Dopiero ogarnąłem flash wcześniej tylko przed recovery na N1.

Wysłane z mojego Lenovo P780_ROW przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alsat1

Swietna robota z tym tutorialem;)

Mam od paru dni Row s123 i te wszystko apki zainstalowałem od strzała,wkońcu ekran się obraca w smsmach,a spolszczenie nie tylko działa w sklepie google ale w większosci apek,jak airdroid,poweramp itd.

Co do wifi i bt mogę też potwierdzić zę działają jednooczesnie.

Mogę jeszcze dodać że jak ktoś nie ma opcji developerskich w ustawieniach a chce je mieć to wystarczy wejsc w ustawienia telefonu i info o telefonie potem info o wersji i potem trzeba 7 razy kliknąć biuldnumber.I po tym zabiegu będą już dostępne opcje developerskie w ustawieniach telefonu.;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi