Skocz do zawartości
Gość Jukon

[Theme] Battery Mods dla CM7

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam Wam alternatywne ikonki baterii posiadające procentowy wskaźnik zużycia akumulatorka.

Osoby mające wcześniej custom ROMy oparte o Froyo i używające na nich themesów zapewne dobrze je znają.

Poniższe mody przeznaczone są tylko i wyłącznie dla Cyanogen Moda 7 ZTE Blade/OSF.

Sposób instalacji:

-pobieramy interesującą nas paczkę w formie pliku ZIP i instalujemy w recovery w standardowy sposób(install zip from sd card)

-uruchamiamy telefon, przechodzimy do aplikacji "Theme Chooser"(standardowa aplikacja znajdująca się w CM7), wybieramy interesujący nas Theme, np. "FrankishGenXBattery, dajemy "apply" -w tym momencie pojawi na się okienko z errorem" Theme error" nie zważamy na to i dajemy "Apply anyway". I to wszystko.

Z tego co się orientuję mod zmienia jedynie ikonkę baterii-nic więcej.

Circle mod battery.

circles.png

download

Stock Gingerbread with Percentage.

stockpercent.png

download

GenerationX.

genx.png

download

Nie jestem autorem powyższych modyfikacji, a jedynie przedstawiam je na forum.

Autorem jest Frankish, a jego oryginalny temat znajduje się na MoDaCo, link tu:CM7 Battery Mods - Android @ MoDaCo

Jeżeli powyższy poradnik jest dla Ciebie pomocny i chciałbyś mi podziękować to skorzystaj z ikonki post_thanks.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ari93

wgralem circle moda i dziala ;) wyglada tak samo jak w JJ z tym ze w trakcie ladowania nie pokazuje ile procent juz jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam obecnych, moje pytanie będzie odbiegać trochę od tematu: co to za aplikacja która pokazuje słownie stan baterii?? Proszę o odpowiedź bo nigdzie nie trafiłem na to wcześniej. Circle mod działa super:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Dzięki Iceberg, piwko leci:D" Sprawdziłem ale wygląda na to, że to nie to:/

Dzięki za chęci. Pozdrawiam

Edytowane przez regis080758

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzialaja te ikonki na roznych kolorach czy tylko zielone?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym momencie są tylko koloru zielonego, być może Frankish wypuści wersję z innymi kolorami, jeżeli tak się stanie to z pewnością takowe zostaną tu przedstawione.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

circles.png

Wiecie może jak nazywa się aplikacja lub mod który zmienia zwykły zegarek na taki jak na zdjęciu z pierwszego posta?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi