Skocz do zawartości
dudekpio

TF 101G - Brak opcji 3g po wgraniu Jelly Bean 4.2.2 (Custom Rom) - jak z tego wybrnąć?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak w temacie... Wrzuciłem Jelly Bean 4.2.2 (Custom Rom) - na tf101 i nie mam w ogóle opcji 3g w ustawieniach.

Pytanie czy to normalne? czy jest jakaś opcja dogrania patcha? czy może po prostu ten soft jest pod tf101 a nie 101g ??

Jeśli nie da sie na tym sofcie ogarnąć 3g to prośba o info jaki rom można wgrać żeby 3g było... bo przyznam że używam 3g i jest mi niezbędne.

Myślałem również żeby wrzucic KK4.4 ale pewnie bedzie ten sam problem z 3g:/

Pozdrawiam

---------- Post dołączono 19-02-14 o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano 18-02-14 o 13:49 ----------

Temat do zamknięcia - poradziłem sobie...

Edytowane przez Miły
    Dodano prefix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy mógłbyś powiedzieć co zrobiłeś iż się udało? :) Być może pomoże to innym użytkownikom ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poradziłem sobie to może za dużo powiedziane... Wydaje mi się że w romie KK nie ma możliwości 3g. Oczywiście po wrzuceniu 4.4.2 również nie było 3g.

Rozwiązaniem był Cyanogenmod 10.2. Tam 3g śmiga bez problemu. Chociaż przyznam że wolałbym Rom KitKiss bo dużo bardziej mi się podobał... ale cóż jak to mówią jak sie nie ma co się lubi to się lubi co się ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi