Skocz do zawartości
7ymekk

Słuchawki bluetooth do Magika

Rekomendowane odpowiedzi

7ymekk

witam,

zastanawiam sie ktora sluchawka bedzie dobrze dzialac z Magikiem,a takze ktora z nich bedzie najlepsza.mam mozliwosc takich sluchaweczek(za punkty era premia w erze):

-Słuchawka Bluetooth Nokia BH-104

http://www.era.pl/pl/indywidualni/moje_konto/abonament/era_premia/premia_nagr/akcesoria/bh_104

-Zestaw słuchawkowy Jabra BT 2070

http://www.era.pl/pl/indywidualni/moje_konto/abonament/era_premia/premia_nagr/akcesoria/sl_jabra_bt2070

czy moze powinienem chwilke poczekac i uzbierac punkty na to:

-Zestaw słuchawkowy Sony Ericsson HBH-PV703

http://www.era.pl/pl/indywidualni/moje_konto/abonament/era_premia/premia_nagr/akcesoria/sl_se

mial ktos przyjemnosc korzystania z ktorejsc z nich??jak wykonanie,dzwiek,zasieg itd??

z gory dzieki za odpowiedz

edit:

jacek:do muzyki mam mp3:)

poza tym jak juz wspomnialem-musi to byc ktoras z tych bo musze jakos wykorzystac punkty era premia

aha...zapomnialem dodac: dobrze by bylo jakby sluchawka dzialala z laptopem lub pc bo skype przez komorke ma troche slaby dzwiek

edit:

dostałem Nokię BH-104 i szczerze powiem lepszej mi nie trzeba.bardzo wygodna,leciutka, intuicyjna w obsłudze a i działa dobrze z Magikiem, Lapkiem, PC win7 jak i ubuntu. skype itd...wszystko działa.polecam

Edytowane przez 7ymekk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wedlug mnie kazda bedzie dobrze dzialac, zasieg jesli chodzi o sluchawke to zawsze jest do 10m z tym ze im dalej sie odchodzi od telefonu to tym gorsza jakosc rozmowy, na Twoim miejscu wzialbym Nokii chociaz sam uzywam Jabra BT4010

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzialac dobrze bedzie kazda. Ale ja bym sie zastanowil nad jakimis sluchawkami stereo to i muzyki moglbys sluchac :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam sluchawke nokii bh 212 i zauwazylem ze jakosc rozmowy jest bdb ale jak przychodzi polaczenie to sluchawka reaguje z lekkim opuznieniem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołączam z pytaniem o Jarbę BT3030. Używał ktoś może tego wisiorka z magikiem od Orange? I jeszcze generalnie: jak się sprawują piloty bluetooth z Androidem? Czy wszystkie opcje działają z defaultowym odtwarzaczem? Przód, tył, głośniej, ciszej, odbierz, odrzuć. Niby to standard, ale jak coś ma działać 'ze wszystkim' to jestem nieufny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    7ymekk

maly2st:

z lekkim opoznieniem czyli nie lapie na poczatku rozmowy??pozniej opoznienie znika?

i drugie pytanie...czy probowales korzystac z tej sluchawki przez bluetooth z kompem?

w sumie mniejsza z tym.nie ma co porownywac...bh 212 kosztuje ponad 100pln,a bh 104 40pln:)

Edytowane przez 7ymekk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    a czy ktos wie gdzie można dostac słuchawki na BT STEREO ?? ;) ewentualnie jakie ??

Allegro ? ;) SonyEricsson HBH-DS980 np ... ja uzywam i złego słowa o jakosci powiedziec nie moge ... az załuję ze MP3/4 nie wspieraja A2DP bo z miłą chęcią tam tez bym ich uzywał ... Ale cos widze ze na allegro jakis deficyt tych słuchaweczek ... Niedawno było ich conajmniej u 3 sprzedawcow ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no właśnie szukałem na allegro.....i troche lipa tam... heh i w sumie one wcale takie tanie nie są

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    no właśnie szukałem na allegro.....i troche lipa tam...

Tylko od razu Ci mowie ze takie słuchawki w granicach 280 zł ... Bo po tyle chodziły jeszcze nie dawno ... ja dałem 350 :D Kupiłem je bo strasznie mi sie podobały :D Bo jako tako melomanem nie jestem ... od czasu do czasu lubie posłuchac ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x