Skocz do zawartości
7ymekk

Słuchawki bluetooth do Magika

Rekomendowane odpowiedzi

heh ;) a dają rade - muzycznie ??

JAk najbardziej daja rade... Naprawde jakość dzwięku jest dla mnie idealna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    7ymekk

eh...czekam juz chyba 3 tygodnie na telefon z ery o mozliwosci zamowienia sluchawek...jak sie okazalo to na stronie maja duzy wybor ale jesli chodzi o dostepnosc to maja tylko jabre,a zdecydowalem sie na nokie;/

dzis znalazlem na allegro cos takiego:

http://allegro.pl/item902804559_bluetooth_jabra_bt325s_sluchawki_stereo_f_vat_22.html

ktos moze potwierdzic wspolprace z Magikiem i PC/lapkiem??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie Jabry powinny chodzić ze wszystkim gdy Nokie są przystosowane do BT Nokii (różnice są takie, że nie każdy sprzęt 3rd party działa z tel. Nokii więc coś na rzeczy musi być).

Ja mam HBH-703 - są to moje pierwsze i jedyne słuchawki BT więc porównać nie mogę. Nie używane (bez transmisji - leżą na biurku i migają lampką) po włączeniu trzymają 3 tygodnie.

Działały mi z SE Z610i, Nokia n73m, z komputerem nie mogłem dojść do ładu ale to może być problem obsługi stosu BT w Ubuntu (brak/nie możność konfiguracji usługi - bo sparowały się bez problemu), działały mi też dobrze z PS3.

A teraz działają z Magicem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

powiedz mi jeszcze w jaki sposob na tej słuchawce osiagasz efekt STEREO ... bo o takie słuchawki pytał cinek :)

a czy ktos wie gdzie można dostac słuchawki na BT STEREO ?? ;) ewentualnie jakie ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    powiedz mi jeszcze w jaki sposob na tej słuchawce osiagasz efekt STEREO ... bo o takie słuchawki pytał cinek :)

To jak się pytał o cenę zaraz po moim poście to nie wyglądało na "stereo" a ja pisałem do tematu który został naznaczony tu - http://forum.android.com.pl/showpost.php?p=37625&postcount=1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x