Skocz do zawartości
7ymekk

Słuchawki bluetooth do Magika

Rekomendowane odpowiedzi

k4cz0r

Mojego Magika dostanę jutro i pomimo, że większość mówi, iż te dołączone dobrze grają to wolę przejść na BT. Tylko nie chcę z pilotem na kabelku, bo po co wtedy są bezprzewodowe, tylko takie jak Jabra BT620s lub Motorola S9. Więc czy prócz tych dwóch, są jakieś inne ? Wolałbym jednak takie podobne do tych Motoroli, mniej rzucają się w oczy niż takie otwarte Jabry. Cena....im niższa, tym lepsza ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miał ktoś może problem ze słuchawką bluetooth Jabra BT250V. Zamówiłem z Playa, ale albo przyszła nie działająca albo coś źle robie...po podłączeniu do ładowarki słuchawki nie świeci się dioda.

trochę nie chce mi się do nich tego odsyłać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    whip

wracając do wyboru słuchawki bt.. lecz nie do muzyki;)

obecnie z magiciem używam nokii bh-600 - działa wyśmienicie. Wcześniej również używałem zestawu nokii, lecz na innym telefonie. I powiem jedno - słuchawek innego producenta bym nie kupił;) wyśmienita bateria, dobra współpraca z telefonami i wytrzymałość - 2 lata katowania dzień w dzień po 8h i bateria wciąż trzyma bite 5 dni. Rewelacja :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seski

Motorola s9 to chyba jednak nie ten typ sprzętu co wspomniana nokia czy jabra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Miał ktoś może problem ze słuchawką bluetooth Jabra BT250V. Zamówiłem z Playa, ale albo przyszła nie działająca albo coś źle robie...po podłączeniu do ładowarki słuchawki nie świeci się dioda.

trochę nie chce mi się do nich tego odsyłać...

Masz dwa wyjścia:

1. reklamacja
    2. chrzanić gwarancję i pobudzić akumulator napięciem 3-4 większym niż nominalne (sprawdzone na pewnej słuchawce Jabra po 3 latach leżakowania w stanie rozładowanym)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[*]chrzanić gwarancję i pobudzić akumulator napięciem 3-4 większym niż nominalne (sprawdzone na pewnej słuchawce Jabra po 3 latach leżakowania w stanie rozładowanym)

Jak mam to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

prostownik regulowany i 24V na styki

albo spalisz albo zadziała - twoja rosyjska ruletka

po detale musiałbym się spytać tego co to robił

PS: no więc się spytałem - zrobili to z baterii 4,5V zwarciem na 1s... hmm

Edytowane przez kitsune

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kto mi powie jak polaczyc sluchawke nokia bh-216 z magikiem? Pojawia mi sie wystapil blad podczas parowania z urzadzeniem gt-s3650. w ogole zle wykryl sluchawke

---------- Post dołączono o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

to chyba kom sasiada! Ale dlaczego nie wykrywa sluchawki?

---------- Post dołączono o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

bede musial wymienic sluchawke, podajcie jeszcze raz z jakimi wam dziala?

---------- Post dołączono o 00:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

sory za zamieszanie wszytko dziala:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tylko wpadłem żeby powiedzieć, że zaryzykowałem, kupiłem RC E100... I DZIAŁA :D Wszystkie przyciski, słuchawki, sterowanie muzyką, WSZYSTKO działa ^_^. Nareszcie moge używać magika jak mojego starego iPoda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nokia BH-503 - też działa

Sparowane równocześnie z Magicem i z komputerem (wywaliłem przewodowe)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x