Skocz do zawartości
chmielak90

Android na WAVE

Rekomendowane odpowiedzi

krzysiek   
    Otrzymana reputacja: 0
    krzysiek
    Czyli wychodzi na to, że polacy zrobili ale cała zasługa poszła dla "speców" z XDA jeśli dobrze rozumię? W tematach nie znalazłem żadnej wzmianki o pracy polaków i dla mnie to trochę dziwne.

Dziwne, ale oni mieli tego świadomość.

Mogli albo zachować co zrobili dla siebie i to tak zostawić, lub przekazać komuś aby spróbował to dokończyć i no na koniec może wtedy zostaną wymienieni jaki współtwórcy czy coś, kto wie ... jednak możliwe, że nigdy nie uda się tego projektu dokończyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lukas77   
    lukas77

Boże aż się nóż otwiera w kieszeni, projekt na XDA nie ma nic wspólnego z Androbada, Androbada to był fake i tyle, bajka, że nie mogą wyłączyć telfonu bo nie byliby w stanie nagrać filmiku jak wyciągają baterię i włączają telefon.

Projekt na XDA jest współprowadzony przez Polaka (Rebellos) więc jak ktoś ma wątpliwości pisać do niego na priv.

I nie bądźcie tacy dumni bo jedyne co pokazali światu twórcy androbada to to, że chcą wydębić pieniądze. Tak czytałem wątek z androbada i smiać mi się chciało jak pisali, że usmażyli jeden telefon i został im tylko jeden i że potrzebują kasę na nowy model.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    volver   
    volver

Podzielam zdanie lukasa. Androbada to była po prostu kpina. Aż wstyd, że to Polacy taki numer wywinęli.

Chłopakom z XDA udało się już odpalić GUI androida. Działa interfejs, nawet do marketu da się wejść. Nadal nie działa dźwięk, wi-fi nie działa w pełni, nie można instalować aplikacji, nie działają podstawowe funkcje GSM jak dzwonienie czy korzystanie z pakietu danych do internetu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zippa   
    zippa

Fake na 102

[ame]

[/ame] o to udowodnienie [ame]
    [/ame]

Gra na Fake nie działa

http://www.youtube.com/user/SubObiektwyizm#p/u/1/XxIX-l6zx_s

Edytowane przez zippa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Debo   
    Debo

omg... to było jak watero z www.************** brał sie za portowanie androida na wave. Wiem o tym bo moj poprzedni telefon to wave. Ale po jakimś czasie po wypuszczeniu przez watero filmikow z andkiem na fali ktoś obalił jego teorie i nie odezwał sie juz. Chodziło mu o to aby duzo ludzi zarejestrowało sie na jego forum. Ale gdy projekt androbada został przekazany ekipie z XDA Developers i zrobili oni andka działajacego na Wave.

---------- Post dołączono o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Boże aż się nóż otwiera w kieszeni, projekt na XDA nie ma nic wspólnego z Androbada, Androbada to był fake i tyle, bajka, że nie mogą wyłączyć telfonu bo nie byliby w stanie nagrać filmiku jak wyciągają baterię i włączają telefon.

Projekt na XDA jest współprowadzony przez Polaka (Rebellos) więc jak ktoś ma wątpliwości pisać do niego na priv.

I nie bądźcie tacy dumni bo jedyne co pokazali światu twórcy androbada to to, że chcą wydębić pieniądze. Tak czytałem wątek z androbada i smiać mi się chciało jak pisali, że usmażyli jeden telefon i został im tylko jeden i że potrzebują kasę na nowy model.

Za taki dowód, że projekt istnieje uznałbym (ba, mógłbym sądzić iż to nie kłamstwo) film na którym:

Leży telefon z wyjętą baterią; wkładają ją do tela; pokazują jak telefon startuje; i dopiero zaczynają z nim zabawę.

Wiem, wiem już to słyszę - "nie możemy bo to ostatni wave i może się spalić jak wcześniejsze" HaHaHa. To ja będę dobrym wujkiem pojadę do nich z nowiutkim S8500 i niech go spalą tym androportem. A najlepiej niech to jeszcze nagrają jak leci z niego dym. Barany nawet nie wpadły na to że sterowanie napięciem w telefonie nie odbywa się programowo tylko sprzętowo - więc się pytam co się może spalić?

a tak wogóle to:

- Gdzie jest Rusek z Białoruskiem? Przecież to też ekipa developerska, zapadli się pod ziemię?

- Jak uruchomiono telefon, jeśli grzeje się po wyłączeniu? Skoro pilnowane jest, aby telefon się nie rozładował (jak się rozładuje, to po ponownym rozruchu się "spali"), to jak więc dodawane są zmiany w oprogramowaniu przy włączonym sprzęcie?

- SamFirmware proponowało 100 Euro w zamian za pliki z Androidem, chcą się bowiem zabezpieczyć przed rozsiewaniem fałszywych informacji. Gdyby mieli ukraść ten niby kawałek kodu, to na co im takie coś? Popsuliby sobie reputację.

- Czemu nikt nie wcisnął jeszcze przycisku Menu?

- Czemu nowe filmiki są tak krótkie, że można dobrze nauczyć się poszczególnych operacji?

- 26 marca "Nie możemy wam nic więcej pokazać, bo nic więcej nie działa". Nagle nie wiadomo skąd, udało się w przeciągu dwóch dni uruchomić Android Market a na 3 dzień działają już aplikacje, woow! Projekt zapoczątkowany w grudniu, czyli trwa już czwarty miesiąc, a tutaj proszę, takie postępy w 3 dni! Za tydzień będzie piękna, w pełni funkcjonalna wersja!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    k0v4l   
    Otrzymana reputacja: 2
    k0v4l

Nie rozumiem czemu ten temat ciągle żyje, powinien zostać zamknięty a odpowiednie osoby pobanowane i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    chmielak90   
    chmielak90

A dlaczego tak uważasz k0v4l, ludzie oczekują informacji czy na swój telefon dostaną tak długo wyczekiwanego androida.

Edytowane przez dominikwrobel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    buzz   
    buzz

Przecież android na Wave jest od jakichś 2 tygodni :) i to żaden fake, sam sobie zainstalowałem. Nie działa jeszcze w pełni, ale działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jacupovsky   
    Otrzymana reputacja: 1
    Jacupovsky
    Przecież android na Wave jest od jakichś 2 tygodni :) i to żaden fake, sam sobie zainstalowałem. Nie działa jeszcze w pełni, ale działa.

No to może byś podał jakieś informacje na ten temat ? ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xamilek555   
    xamilek555
    No to może byś podał jakieś informacje na ten temat ? ;/

Tak pobieżnie znalazłem cały dział o androidzie na wave na polskim forum o badzie link

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi