Skocz do zawartości
janiu85

Aktualizacja na 4.42

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich posiadaczy duala

Orientujecie się jak to z aktualizacjami na nasze duale? Zakupiłem w Euro RTV AGD i mam 4.2 a jak wiemy wyszła już 4.42 nie wspominając już o 4.3. Jak sprawdzam przez telefon aktualizacje to cały czas pisze, że brak aktualizacji.

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Budus

HTC One Mini oraz Max otrzymują KitKat'a - piszę jeszcze :) - Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android. - wiadomość z wtorek, 18 Luty, 2014 7:09

"Wczoraj oddział HTC w Malezji opublikował na swoim oficjalnym profilu na Facebooku informację, że kolejnymi urządzeniami z oficjalnym KitKat’em na pokładzie będą HTC One mini, One max oraz wariant One z dwoma slotami SIM, czyli One Dual. Aktualizacja jest w końcowym etapie przygotowań, więc zostanie opublikowana w przeciągu najbliższych dni."

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jakubhab

Aktualizacja zostanie rozesłana w Europie, w tym lub przyszłym tygodniu.

Dotyczy telefonów HTC One z Niemieckim Brandem, jak i Dual SIM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam wszystkich posiadaczy duala

Orientujecie się jak to z aktualizacjami na nasze duale? Zakupiłem w Euro RTV AGD i mam 4.2 a jak wiemy wyszła już 4.42 nie wspominając już o 4.3. Jak sprawdzam przez telefon aktualizacje to cały czas pisze, że brak aktualizacji.

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Wybieram się jutro kupić tego HTC dual w Euro RTV AGD za 3300 z ubezpieczeniem, waham się do końca czy nie wybrać note 3 dual LTE już za 2100 bez ubezpieczenia. HTC dziś testowałem w euro i mam mieszane uczucia do aparatu, reszta ok. Nie doczytałem czy note ma oba sloty na 3G, bo HTC ma tylko jeden.

A jakie wasze zdanie, co wybrać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

IMO, za 3300 nie oplaca sie kupować HTC One.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wybieram się jutro kupić tego HTC dual w Euro RTV AGD za 3300 z ubezpieczeniem, waham się do końca czy nie wybrać note 3 dual LTE już za 2100 bez ubezpieczenia. HTC dziś testowałem w euro i mam mieszane uczucia do aparatu, reszta ok. Nie doczytałem czy note ma oba sloty na 3G, bo HTC ma tylko jeden.

A jakie wasze zdanie, co wybrać?

Kolego przede wszystkim czego oczekujesz od telefonu? no i najważniejsza rzecz, HTC ma 4,7" a note 5,7.

Ja ze zdjęć jestem zadowolony. Wcześniej miałem SE ARC S, który miał 8,1 Mpix a HTC robi o niebo lepsze zdjęcia. Trzeba pamiętać, iż HTC inaczej określa Mpix. ja duala w euro zakupiłem za 2500, bez ubezpieczenia. Poczytaj warunki ubezpieczenia bo jak kupowałem aparat i kamere w euro też chcieli mi wcisnąć ubezpieczenie, a w warunkach aparaty są wykluczone, także tylko zarobić chcieli. Oczywiście inne rzeczy warto, jak np TV, bo sam mam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vip.ryb

Coś już wie ktoś na temat aktualizacji do 4.4.2 naszych dualów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, czy ma już ktoś dostęp do 4.2.2 przez OTA?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4.2.2 już jest i to bardzo dawno.

Odnośnie KitKata sytuacja wygląda tak, że HTC wypuściło aktualizację na rynku indyjskim, niestety została ona po czasie wstrzymana z powodu błędów w połączeniu telefonu z komputerem za pomocą USB, oraz jeszcze kilku innych mniejszych problemów. Także czekamy na poprawki i już ostateczną wersję zarówno na rynek azjatycki jak i europejski...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi