Skocz do zawartości
KoroniarzCK

LG L9 II vs LG 4X HD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Interesuje mnie porównanie tych dwóch telefonów. Chodzi mi głównie o wydajność w codziennej pracy, przy przeglądaniu Internetu, w bardziej wymagających grach oraz aparat, bateria, ekran i ogólnie jakość wykonania. Widziałem, że L9 II ma leprze wyniki w benchmarkach. Czy to może być wina Tegry w 4XHD? Widziałem też, że L9 II ma podobno dostać KitKata, a 4xHD nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    psz3mo

L9 II ma 2 znaczące przewagi nad 4xHD - bateria, która wytrzyma sporo dłużej, a do tego 2 Kraity potrafią być wydajniejsze od Tegry (nie wspominając o optymalizacji gier pod Tegre).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DaN995

Zdecydowanie LG L9 II. 2 glowne roznice na + dla tego modelu wymienil kolega wyzej. Jest to tez nowszy model, ktory ma wieksza szanse na aktualizacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Elderbary

Na twoim miejscu wybrałbym LG L9 II. Dlaczego ?

lepsza bateria,

wydajność,

świeżość modelu,

szansa na aktualizacje,

lepszy aparat i moim zdaniem lepsza jakość dźwięku.

Nie ma co ukrywać że 4xHD ma już swoje lata świetności za sobą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LG 4X HD to dobry smartfon, ale jednak gdybym wybierał między L9 II a 4X HD, to niestety, wybrałbym L9 II.

Tegra3 jest okropnym procesorem, nVidia go olała, LG raczej też oleje ten model więc nie ma co się spodziewać aktualizacji czy poprawek... Bateria trzyma przeciętnie, a ekrany w obu są raczej porównywalne (4,7" HD) - podejrzewam, że to nawet te same panele co w LG OG i Nexus4.

L9 II ma dobry czas przeglądania internetu - LG Optimus L9 II Review - Call Quality, Battery and Conclusion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Elderbary

Według użytkowników LG L9 2 lepiej trzyma na baterii tzn ma lepsze osiągi :) oraz ma szansę na 4.4 co znacznie poprawiloby osiągi tego telefonu :)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też bardziej skłaniam się do L9 II, bo czytałem różne opinie na temat tegry. A co do aktualizacji to wiem, że LG ma tu złą opinię. Czy L9 II ma w ogóle szanse na KitKata. Mój obecny telefon Samsung Ace 2 niby dostał JellyBean'a ale Samsung tak skopał tą aktualizacje, że szkoda gadać. Wolał bym uniknąć w przyszłości podobnej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DaN995

Szansa napewno jest wieksza niz jakbys wybral 4xHD. L9 II jest stosunkowo nowym telefonem na rynku.

Nexus⁴ & Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam jeszcze pytanie do kogoś, kto posiada L9 II. Czy niepodświetlane klawisze stanowią jakiś duży problem, czy po prostu wystarczy się do tego przyzwyczaić? A i czy nakładka LG nie obciąża systemu tak jak TuchWiz Samsunga?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Elderbary

Przecież klawisze są podświetlane

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi