Skocz do zawartości
szafarzM723G

Tutorial - Lenovo P780 ReParted w LiFe i MIUI - zmiana wielkości partycji

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

wyszło mi "damaged build-in storage.Try reformat"...Tel działa ale karta pamięci pełna

ROW_S110

Co z tym zrobić?

Edytowane przez Tengelus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zadziała na ROW_123? Bo by się przydało

Teoretycznie tak bo to pod ROW 119 i 123 choć nie testowałem. W każdym razie u mnie jak sprawdzałem na chińskich softach jak były inne partycje niż ma w ustawieniach to program przerywał opcje i resetował się. Nie dało się zmienić wielkości partycji. Trzeba sprawdzić choć ryzyko jest zawsze, że się coś może uszkodzić.

"Tengelus" co jest przyczyną nie do końca wiem, paczka głównie pod ROW S119 i S123.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie, możesz program do edycji partycji wrzucić na inny serwer, jakikolwiek. Nie wiem Zippy chomik, byle nie uploaded, pobrałem już 3 razy na różnych urządzeniach i mam nierozpakowywalny plik 100byte. Pomijając to że po pobraniu czegoś takiego trzeba masakrycznie długo czekać aż będzie się dało znów pobierać.

\edit

nie ważne na 4-tym urządzeniu udało się pobrać ;P

Zrobiłem jest ok dzięki za pomoc :)

Edytowane przez krzysiek555

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

fajnie że się da, ale nie mogliście już wrzucić linków bezpośrednio do plików tylko szły do rosyjskiego forum na którym nic nie kumasz nawet gdy google przetłumaczy to jest masło maślane :(

link do pliku którym zmieniamy wielkość partycji: Download Lenovo-P780_4GB-ReParted-0.2.2-MY-EN-Aroma.zip from Sendspace.com - send big files the easy way ja przeprowadzałem całość na live v05 i poszło bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy są jakieś przeciwwskazania żeby zmienić rozmiar partycji na działającym już systemie od miesiąca? (mam LiFe 0,7 + A Paczka własna) Czy lepiej to zrobić na czystym LiFe? Chciałbym się też dowiedzieć czy po zmianie tych partycji i przy instalowaniu w przyszłości innych romów, partycje wrócą do stanu oryginalnego czy będą już tak zawsze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LeBaba

Hej, czy ktoś z waw podjąłby się zrobienia tego ( zmianę partycji ) w mym egzemplarzu?

Ja nie ogarniam już siedzenia nad tym telefonem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby kogoś interesowało to sposób działa na używanym telefonie z danymi na obu partycjach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yogster

Cześć :)

Na ROW S124 działa bez problemu. Dodatkowo mogę napisać ze w 4-opcji (z zerowa pamięcią bulit-in-storage) pojawiają się błędy w stokowej pezegladarce www (najprawdopodobniej korzysta z tej pamieci) innych aplikacji nie testowalem dokladnie. Przejście bezpośrednio z opcji 4 do 3 wg powyrzszego opisu odbywa się bez problemu. Pozdrawiam.

Edytowane przez Yogster

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jakby kogoś interesowało to sposób działa na używanym telefonie z danymi na obu partycjach.

Czyli jak zrobię jeszcze raz repartition za pomocą tego moda to nie stracę ani danych aplikacji, ani danych na karcie? Na 100% to potwierdzone?

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przed chwilą zrobiłem repartition na systemie działającym od ponad miesiąca, żadnych danych nie utraciłem, wszystko przebiegło jak najbardziej w porządku :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi