Skocz do zawartości
picia89

Funkcja mobilny hotspot nie działa.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Z niewiadomych przyczyn przestała mi działać funkcja 'mobilny hotspot'. Nie pamiętam tylko czy stało się to po ostatniej aktualizacji, którą wykonywałem ok tygodnia temu, czy przestała działać z dnia na dzień. Próba uruchomienia aplikacji kończy się komunikatem: "Nie można ustanowić łącza danych, skontaktuj się z operatorem". Ponowne uruchomienie telefonu nie pomaga. Dodam, że połączenie danych działa normalnie i internet jest. Posiadam oficjalny rom 2.51.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dolaczam sie do pytania, choc widac brak odzewu.

Sent from my MB525 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja po wgraniu Froyo mam tą funkcję działającą, na eclair też nie działała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przed aktualizacją u mnie działało wszystko normalnie. Wygląda na to, że na oficjalnym romie 2.51.1 przestało działać. Czy ktoś mógłby to jeszcze potwierdzić, czy to raczej jednostkowe przypadki, że nie chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podpinam się pod temat. U mnie ten sam problem na MM2.

Wireless tether darmowy z marketu jak na razie załatwia sprawę;)

Edytowane przez WojtekX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem rozwiązany. Banalnie proste. Otóż w momencie gdy w menedżerze danych włączymy oszczędzanie danych, mobilny hotspot przestaje działać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ijido
    Problem rozwiązany. Banalnie proste. Otóż w momencie gdy w menedżerze danych włączymy oszczędzanie danych, mobilny hotspot przestaje działać.

Nic nie działa w moim Defy wyłączenie oszczędzania danych, co może być jeszcze przyczyną?

Kiedyś działał Mobilny Hotspot 3G bez problemu, bawiłem się ustawieniami itp, jakieś programy od ładowania się procesów i aplikacji i sam nie wiem kiedy przestało się łączyć i co było powodem. Teraz tylko mi wyskakuje: Nie można ustanowić łącza danych, skontaktuj się z operatorem. (notabene strasznie głupi komunikat, jakby operator miał coś poradzić na łącze z telefonu...).

Ktoś wie gdzie szukać rozwiązania, jakie procesy są do tego Hotspota czy ustawienia które musza działać.

Proszę o rady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ijido

czy ktoś uruchomił te usługę Mobilny hotspot 3g po tym jak mu przestała działać ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W punktach dostępu musi być ten o nazwie DUN. Jeśli został wykasowany nie będzie działać. Jest on standardowo po wgraniu oficjalnego froyo. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego MB525 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x