Skocz do zawartości
adamr20

Jak ustawić własny dzwonek w Kitkat albo Slimrom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie odnośnie ustawienie własnego dzwonka w Kitkat albo Slimrom. Otóż we wcześniejszych romach można było ustawić własny dzwonek. Ale teraz coś nie idzie. Używałem aplikacji "Rings Extended" i to wystarczało a teraz jak wejdę przez ta aplikację i ustawię dzwonek to samoczynnie ustawia się cisza. I jeszcze jedno odnośnie widżeta systemowego "zarządzanie energią" We wcześniejszych wersjach w CM7 lub wiajkui można było sobie ustawić co ma być na tym widżecie np wifi, gps itd, a teraz w kitkat nie idzie :( używam Nova Launcher

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pyrosh

Wystarczy, że wrzucisz sobie plik z dzwonkiem na kartę do /media/audio/ringtones i będzie normalnie dostępny na liście dzwonków.

Zarządzanie energią jako widget już nie jest potrzebne bo masz panel szybkich ustawień - jak ściągniesz górną belkę z prawej strony to wszystko się pojawi. Edycja bezproblemowa.

A NL zamula KK :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a to że tam jest panel szybkich ustawień to wiem tylko trzeba wchodzić spacjalnie do niego. A co to jest " A NL zamula KK" ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Nova Launcher zamula KitKata :-P

Sam osobiście polecam Lighthing Launcher

https://play.google.com/store/apps/details?id=net.pierrox.lightning_launcher&hl=pl Używam płatnej wersji, bo jest na prawdę spoko !

Edytowane przez Dragonfail

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi