Skocz do zawartości
Przmo

Korzystanie z rysika S-Pen w aplikacji Kalendarz

Rekomendowane odpowiedzi

Przmo

Hej - mam pytanie:

Mam nota 8 od dwóch tygodni i bardzo dobrze się sprawuje (m.in. bateria trzyma już 6 dzień użytkowania - dłużej niż moja stara nokia:) )

Jedną z bardziej promowanych opcji jest korzystanie s pen-a w kalendarzu - rysowanie po nim itp.

Odkryłem oczywiście jak to się robi (trzeba wcisnąć przycisk w kształcie kredki) a potem dyskietkę żeby zapisać.

Tyle że wtedy wszystko znika. Czyżby moje rysunki na kalendarzu były widoczne tylko w trybie edycji ?

Trochę to bezsensu - wolał bym ciągle widzieć zaznaczone przeze mnie kółka, wykrzykniki i strzałki. Zwłaszcza jak sobie ustawie widget na jednym ekranie to fajnie by było widzieć moje bazgroły.

Też tak macie czy coś jest nie tak z moim notem?

Edytowane przez Movement
    Pomoc w korekcie tytułu wątku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jacek383

Kliknij w S Terminarzu na kredke z kalendarzem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Przmo

no klikam na kredkę (jest chyba jedna?) i wtedy cos rysuje. Problem w tym, że jak wciskam potem dyskietkę (zapisz) to wszystko znika. Moje rysunki widać TYLKO kiedy jest włączony tryb edycji (czyli włączona kredka, przed wciśniętą dyskietką).

Bardzo proszę o odpowiedź czy to normalne. Znaczy Czy u Was jak wciśniecie dyskietkę to nadal widać wszystkie wasze rysunki na kalendarzu (miesięcznym).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jacek383

Spróbuj tak jak ja. Kliknij kredke na danym ekranie (rok, miesiąc, tydzień lub dzień). Po czym kliknij dyskietkę. Nie wychodząc z tego ekranu kliknij ponownie kalendarz z kredką. Wywołasz rysunek, notatkę którą wykonałeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi