Skocz do zawartości
szafarzM723G

Lenovo P780 - LiFe MIX VIP-ENERGY PL

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się był błąd, poprawka do pobrania w pierwszym poście z datą dzisiejszą. Przepraszam nie zauważyłem, rzadko blutu włączam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzięki za szybką reakcję, po instalacji, wygląda na to, że będzie wszystko chodzić dobrze. dzisiaj, już nie mam mocy, ale jutro wrzucę sobie jeszcze Next Launcher 3D Shell i mam nadzieje, że w końcu ustawię sobie wszystko tak jak mi pasuje i skończę się bawić w instalacje nowych softów na jakiś czas, bo ostatnio w wolnym czasie tylko tym się zajmuję;] też zmieniłem modem na v51, bo na tym standardowym, wogle nie chciał mi zasiegu złapać, a teraz łapie sygnał od razu.

Jak można usuwać aplikacje, których się nie potrzebuje? Jak np Pogoda BZ, muzyka lenovo, czy inne, które były wgrane już w system?

Edytowane przez tomyy87

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@tomyy87

Zainstaluj AppMaster ze sklepu play :-)

Wysyłane z mojego Emperora przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pierwszej stronie ostatnia aktualizacja usuwa LenovoMiusic i poprawiająca wideotapetę. Jak powyżej instalacja AppMaster lub np ROM Toolbox i innych pozwoli odinstalować aplikacje systemowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    morr29

Zabrałem się dziś w końcu do instalacji i przyznaje dobra robota. System śmiga, ukłon w stronę twórców.

Wysłane z mojego Lenovo P780 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dołączono 03-03-14 o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano 02-03-14 o 18:35 ----------

Mam problem z widżetami. Po zainstalowaniu aplikacji nie mogę dodać jej na pulpit w formie widżetu. Np panel sterowania muzyka czy notatki keep. Działam na starym launcher'rze. Wie ktoś jak to rozwiązać?

P780 via Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Starego Launchera nie używam od chwili pokazania się nowych wersji a i tych przestałem używać i u siebie usunąłem całość na rzecz Launchera XPERIA link w pierwszym poście. W nim wszystko działa jak dla mnie idealnie, ma jeden problem powiadomienia o rozmowach czy sms-ach nieodebranych by działały a dokładniej były takie powiadomienia trzeba dokupić apke w sklepie play za 3 zł z groszem. Da się przeżyć bo launcher jest bardziej rozbudowany od obecnych z dużo większymi możliwościami konfiguracji i przede wszystkim szybki. Jak Launchery lenovo ładują się po starcie około 2 sekund witać napis trwa ładowanie tak ten działa już z chwilą startu telefonu, praktycznie nie jest widoczne jego uruchomienie.

11.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    morr29

Rzeczywiście przyjemny. Keep dalej nie ma w widget ale może to wina apki. Dzięki.

P780 via Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo
    usunąłem całość na rzecz Launchera XPERIA
    Wyciągnąłem apk z tego zipa. Nic nie instalowałem przez TWRP i też działa. Potestuję sobie, ciekawe czy będzie lepszy od tego:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można oczywiście instalować i z apk tylko trzeba dodać sobie ikony na pasek do dzwonienia smsów i to co kto lubi. Ma dość duże możliwości i jak dla mnie na tyle tych co testowałem to jeden z lepszych. Brakuje tylko tego POWIADOMIENIA z tym jest jak powinno być.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Czy ideafriend_1.18.567.13121 na tym romie działa ?

Mnie na wersji 07 "czarna" wersja dialera ideafriend nie działa, to mnie tylko powstrzymuje od tego romu.

Po prostu dialer który mam na life 05 nie działa na 07 a może ja coś źle robię ?

7048290Screenshot_2014-03-04-21-26-17.png

Edytowane przez pansy_1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi