Skocz do zawartości
szafarzM723G

Lenovo P780 - LiFe MIX VIP-ENERGY PL

Rekomendowane odpowiedzi

morr29

Wczoraj wrzuciłem, działa.

P780 via Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem to lenovo niedawno chciałem wgrać coś polskiego i zainstalowalem 0,7 i zauważyłem błąd, mianowicie jak wejdzie się w ustawienia i kliknie motywy to włącza się błąd. sklep muzyczny po chinsku raczej niepotrzebny. i pytanie czy jest jakiś loader taki coś ala 3d?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    morr29

W pierwszym poście mass opisane ktora aktualizacja j jakie elementy usuwa. Poza tym zawsze możesz odinstalować niepotrzebne apki korzystając z zew oprogramowania. Jeśli chodzi o twój błąd to nie zdarzyło mi się nic takiego. Launcherow w Google nie brakuje, trzeba tylko poszukać.

P780 via Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wczoraj wrzuciłem, działa.

P780 via Tapatalk

Która wersja Idefriend Ci zadziałała a jeśli już zadziała to instalowałeś, czy kopiowanie i nadanie atrybutów.

Twój post skłonił mnie do kolejnego sprawdzenia ale niestety "gucio" wyszło z podmiany dialera.

Napis którą wersję zainstalowałeś bo to ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    morr29

ideafriend_1.18.567.13121_xhdpi udostępnione przez JDStar w innym temacie. Wywaliło mi go, ale to przez link2sd (przesadziłem z przenoszeniem). Ale teraz działa bez problemu "czarny dialer"+widget

P780 via Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To dość interesujące, że Ci działa, może szafarzM723G w kolejnej aktualizacji doda tą lub inną nowszą wersję Ideafriend.

Mnie nie chce działać żadna (czarna) wersja nawet po dodaniu jej do "zipa" i instalacji z poziomu TWRP.

Swoją drogą gdyby działała sprawnie to.... pewnie by dodał od razu :suchy: bo jaki sens umieszczać "starą" wersję.

Tak mi się wydaje, że w tym life 07 więcej Rosjanie umieścili "S" niż "ROW" ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ddomi

mam taki ROM: p780_ROW_S119_130930. Nie mam polskiego, wszystko jest po angielsku. Czy moge wgrać od razu Life 07 ?? Czy muszę najpierw Life03, bo gdzieś tak wyczytałem, a nie moge go znależć. Pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    morr29

Możesz od razu 0,7 z poziomu sp Flash tools, później przez TWRP zainstaluj pliki zip od szafarza i masz po polsku całość.

P780 via Tapatalk

---------- Post dołączono o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

To dość interesujące, że Ci działa, może szafarzM723G w kolejnej aktualizacji doda tą lub inną nowszą wersję Ideafriend.

Mnie nie chce działać żadna (czarna) wersja nawet po dodaniu jej do "zipa" i instalacji z poziomu TWRP.

Swoją drogą gdyby działała sprawnie to.... pewnie by dodał od razu bo jaki sens umieszczać "starą" wersję.

Tak mi się wydaje, że w tym life 07 więcej Rosjanie umieścili "S" niż "ROW"

Ja swojego ideafriend_1.18.567.13121_xhdpi instalowałem a pliku apk. A nie ustawiłeś przypadkiem przenoszenia bibliotek na SD. Ja jak tak miałem, to wywalało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, nie przenoszę z atomatu na kartę ;).

Poza tym nie chcę go instalować, bo włazi nie tam gdzie powinien.

Po prostu kopiuję w miejsce docelowe zmieniam atrybuty na rw-r-r i po restarcie ma działać.

Instalka umieszcza dialera w data/app a powinno być w system/app, bo tam jego miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ddomi
    Napisano (edytowane)

Czy może ktoś opisać jak wszczepić w P780 Live07 spod Flash Toolsa ??

PS. Wgrałem już Live03. Teraz to już pójdzie gładko.

Edytowane przez ddomi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi