Skocz do zawartości
szafarzM723G

Lenovo P780 - LiFe MIX VIP-ENERGY PL

Rekomendowane odpowiedzi

@@krzysiekt28 Przecież napisał że po wgraniu nowego ROM-u aparat zaczął działać. Co tu opisywać. Musisz zmienić ROM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedyny soft, który udaje mi się zaintalować to LiFe MIX VIP-ENERGY PL, ale mam nowszy model wiec aparat i latarka nie działa. Sciagałem też softy ze strony http://www.needrom.com/ oraz z postu powyzej z rosyjskiej strony, jednak nie moge ich zainstalowac. Czy posiada ktoś sprawdzony soft z opisem instalacji zeby działała latarka i aparat.

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam.

Gregory 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bratki

A jaki jest problem, że nie można zainstalować tego romu? Też mam nowy model i wszystko działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MOże coś zle instaluje. Jedynie udało mi sie do tej pory zainstalowac mix energy od szafarza. NAtomiast brak aparatu i latarki dość mocno mnie irytuje. MOże ktoś podrzuci jakis soft w któym działa parat i latarka z opisem instalacji?

[Dodano: 13 luty 2016 - 16:05]

Próbowałem zainstalować ten rom : http://www.needrom.com/download/lenovo-p780-4-4-2-vibe-ui-2-0/
    Jak zainstalowac "New_Preloader" z tego linka?

MOże ktoś jest z Trójmiasta lub okolic kto rozwiazał ten problem?
    ----

MOże coś zle instaluje. Jedynie udało mi sie do tej pory zainstalowac mix energy od szafarza. NAtomiast brak aparatu i latarki dość mocno mnie irytuje. MOże ktoś podrzuci jakis soft w któym działa parat i latarka z opisem instalacji?

[Dodano: 13 luty 2016 - 16:05]

Próbowałem zainstalować ten rom : http://www.needrom.com/download/lenovo-p780-4-4-2-vibe-ui-2-0/
    Jak zainstalowac "New_Preloader" z tego linka?

MOże ktoś jest z Trójmiasta lub okolic kto rozwiazał ten problem?

Telefon zrobiłem już w serwisie, wgrali mi nowego softa. Koszt 50zł. Problem rozwiązany. Edytowane przez mati888811

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po kilku latach od wydania "LiFe MIX VIP-ENERGY PL" zapraszam do nowego ROM-u dla tego modelu. ExtremePL na Androidzie 4.4.2 działa równie szybko stabilnie i długo a w systemie zajmuje tylko 300MB.

Znających to wydanie zapraszam do nowej równie stabilnej wersji LINK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pandam

witam, mam problem robię wszystko jak w instrukcji, sterowniki usb zainstalowałem wszystko okej, ale jak uruchamiam flash tool to nie wykrywa mi usb i nie instaluje oprogramowania. Ktoś coś pomoże ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi