Skocz do zawartości
Jedrulla

Czy warto aktualizować do 4.3?

Aktualizować?  

139 użytkowników zagłosowało

1. 1. Aktualizować?

• Tak
        91
      • Nie
        48

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam posty o wadach nowego oprogramowania, ale ogolnie wolicie starą wersję czy nowa? Wlasnie dostalem wiadomosc, ze moge zaaktualizowac moj telefon i sie waham czy warto...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warto,ale nie masz Bravia Engine 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W codziennym użytku nie zauważysz jakiś mega uciążliwych bugów. U mnie nie występują restarty, w sumie wszystko działa ładnie.. Według mnie warto, zyskuje się sporo ciekawych funkcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie po aktualizacji przy takim samym czasie użytkownika a nawet większym bateria trzyma 24-30 godzin więcej. Z tego jestem bardzo zadowolony. A jeżeli chodzi o Bravia Engine to zdjęcia nie przeglądasz cały czas, a ważne że w filmach działa.;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Opłaca się, u mnie jedynie denerwuję mnie brak BE2, lecz inne bugi u mnie nie występują np. restarty...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Opłaca się bardzo, ponieważ większość w 4.3 została naprawiona bugów tzn. WI-FI już działa normalnie ;)

+ dochodzi bardzo ładny wygląd nowy.

Jedyny mankament to dioda podczas słuchania muzyki, ale ja i tam zawsze chowam telefon do kieszeni i na to nie patrzę :DD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się ze się opłaca ale kto zaktualizuje niech się cudów nie spodziewa poprostu trzeba się przyzwyczaić do 4.3 ogólnie to szału nie ma

Napisane za pomocą mojej XSP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krótko korzystam z 4.3 bo tylko kilka godzin ale mam wrażenie że telefon przyspieszył, menu wygląda ładniej nie jest takie szare, zadymione jak w przypadku 4.1.2 jest porostu przyciemnione miło to wygląda.

Aparat wydaje mi się że szybciej robi i zapisuje zdjęcie.

Dioda powiadomień w muzyce jest źle skalibrowana więc może wydawać się że przy max głośności nie mruga ale mruga i wszystko zależy od utworu (i tak zawsze miałem wyłączoną tę opcję :P)

W trybie stamina gdy przychodzi sms to palą się 3 diody było tak chyba na 4.1 i to mi odpowiadało więc nie uważam tego za błąd

Najbardziej zadowolony jestem z klawiatury teraz świetnie działa i bardzo, bardzo wygodnie się piszę.

Jest też nowa apka do obróbki zdjęć ma kilka fajnych efektów ale co najważniejsze nie zmniejsza zdjęcia tak jak to miało miejsce w przypadku poprzedniego softu.

Błąd z wybudzaniem urządzenia jeszcze mi się nie przytrafił więc zdecydowany +

Jeszcze nie doświadczyłem migającego ekranu po bokach

Jednak zdarza się tak jak na 4.1.2 że ekran wariuje i potrafi nacisnąć 2 przyciski naraz mimo że dotknęliśmy ekranu gdzieś na środku :D

Wi-fi działa dużo lepiej w miejscu gdzie dawniej zrywało mi połączenie to teraz mam siłę sygnału dobrą lub doskonałą

Co do baterii jeszcze nic nie powiem jak to wygląda

Jeszcze wspomnę o wydajności Tekken 5 Dark Resurrection ma teraz najmniej 25 fpsów ale czasem przyspieszy o 40 zależy od planszy na 4.1.2 miałem max 30

Wniosek jak narazie jestem bardzo zadowolony i jeżeli będzie mi bateria trzymać minimum tak jak trzymała to bd bardzo happy oczywiście są pewne rzeczy które mi się nie podobają ale to moja subiektywna opinia a mianowicie zdjęcie rozmówcy które ustawimy na 4.1.2 było fajne duże rozciągnięte gdy przeglądaliśmy kontakt teraz jest dość małe ale mówię to tylko subiektywna opinia

Na koniec wspomnę że mam brand plusa, aktualizowałem przez wi-fi model c5303 partia 13w17 pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki za porady, zaktualizowalem i jestem zadowolony:).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanko. Czy ilość zużycia pamięci RAM i ogólna wydajność się poprawiła w stosunku do starej wersji? Tzn. np. ścinki przy wyłączaniu większych aplikacji np. facebook, opera, dobre gry, nagłe wyłączanie aplikacji, reset ikonek aplikacji po wyłączeniu aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi