Skocz do zawartości
Jedrulla

Czy warto aktualizować do 4.3?

Aktualizować?  

139 użytkowników zagłosowało

1. 1. Aktualizować?

• Tak
        91
      • Nie
        48

Rekomendowane odpowiedzi

Kaniol

Wiem, że to lekki offtop, ale faktycznie - flagowiec co pół roku nie wróży nam, użytkownikom Sony'owskiej E-klasy nic dobrego w kontekście wsparcia i wizji rychłej przesiadki na dopieszczonego 4.4... A szkoda, bo telefon bardzo mi się spodobał i chętnie bym był wierny tej firmie, lecz teraz i aż do końca studiów i stażu nie będzie mnie stać na kupowanie flagowca co 6-12 m-cy... A jakoś japońska technologia bardziej przemawia do mnie, niż koreańska lub europejska i byłbym w stanie zostać ich fanboyem (;) ), gdyby tylko poważnie i z szacunkiem traktowali wszystkich klientów. Zobaczymy jeszcze jak z tym bugfixem, który już otrzymał te certyfikaty... Może poszli po rozum do głowy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mars91

Dziś kupiłem nowiutką SP. Czytałem temat tutaj o SP zanim kupiłem, tak samo o updacie na 4.3 ale myślałem, że ludzie przesadzają ;) jednak mieli racje.

Strasznie mnie zmartwiło, że takich zwiech nie miałem nawet na moim starym HTC Desire Z na Andku 2.3.3.

Dodatkowo u mnie telefon zdążył się dziś zawiesić jakieś 5 razy - w różnych miejsach z różnych powodów (sam się wyłączał i włączał od nowa). Nie wspominając o lagach interfejsu.

Byłem zmuszony flashować do stocka 4.1.2 - teraz czuje, że mam nowy telefon.....

Jednak 4.3 był nieco ładniejszy. Ale wole płynność ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bin

Jak masz mozliwosc odblokowania bootloadera, to wrzuc sobie custom rom na 4.4.2 (np cm11) do tego doomkernel lub inny wedlug upodoban

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się wydaje ze zależy też dużo od sieci jakoś klientom plusa nie występują restarty a w innych sieciach jak tel się przełącza np na 3g czy LTE. to tel zalicza restart ja, ma plusa i u mnie jak się tel przełącza chociaż przeważnie mam LTE jeszcze nigdy nie zaliczył restart u mnie 4.3 działa super i tylko uwazam stok nie bawię się modami

Napisane za pomocą mojej XSP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zakupiłem kilka dni temu swoją Xperie sp na allegro dystrybucja plusa. Odrazu miałem komunikat o aktualizacji, ale czytając te wszystkie opinie wacham się wygrywać 4.3 bo na chwilę obecną na 4.1 telefon lata jak szatan. Ryzykować i aktualizować czy dać sobie spokój?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bin

Ja bym się wstrzymywał tydzień dwa, powinna wyjść poprawka i wtedy zobaczysz opinie

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Pajonk
    Nie ma potrzeby cytowania posta poprzedzającego ;) - tarantulaw2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe tylko czy wyjdzie ta poprawka;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bin

Wyjdzie bo na inne modele juz jest, także kwestia połowy marca

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rus7y

@Bin, bardzo miło to słyszeć ;)

U mnie po aktualizacji z 4.1 na 4.3 COŚ zaczęło się ewidentnie psuć. Np :

- Zasięg wifi sam się zrywa, co 5-7 min średnio. Na poprzednim sofcie nie było o tym mowy.

- Czasami (średnio 2-3 MAKS dziennie) przytrafiają mi się przypadki samoczynnego resetu. Dajmy na to włączę jakąś aplikacje jak GMail czy Youtube, a telefon zaczyna myśleć, myśleć i myśleć, aż odsyła mnie do logo Xperii, które symbolizuje mi samoczynny restart.

Pozostaje mi czekać na update'a. Jeżeli ten nie skoryguje ów błędów, trzeba będzie wgrać jakiegoś Customa... ale gdyby mi się chciało jak mi się nie chce :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Certyfikat na poprawke wyszedł 26 lutego a wdrażanie powinno się rozpocząć już dzisiaj.

Certyfikat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi