Skocz do zawartości
fazaprzemek

Jakie oryginalne słuchawkli HTC do G1?

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie, nie porównujcie niczego do creative'ów. To nie jest jakość. Co creative robi znośne to aurvany i SB. le na pewno nie odtwarzacze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gibki8

Ja ze swojego odtwarzacza Creativa jestem bardzo zadowolony. Ma grubo ponad 6 lat przezyl juz niesamowicie duzo ale nadal gra i spiewa na calkiem niezlym poziomie. Fakt ze nie jest to moze jakis niesamowity dzwiek ale z dobrymi sluchawkami i z dobrymi ustawieniami eq gra to naprawde przyjemnie ;) oryginalne sluchawki creativa sa niestety fatalne. Przed kupnem koss-ow sluchalem przez chwile muzyki na creativach ep-630 i z g1 graly na zadowalajacym poziomie ;)

Moge tez porownac jakosc dzwieku g1 do jakosci dzwieku htc desire z oryginalnym odtwarzaczem htc. Dla mnie g1 gral lepiej ale bylo to spowodowane pewnie tym ze na g1 mialem ustawiony eq ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to posłuchajcie sobie jakiejś poważniejszej empetrójki, np. coś irivera, cowona, vedii może, z dobrymi słuchawkami jak na przykład SM-ki, nuforce'y, czy sennhseisery. zmienicie zdanie o jakości dźwięku G1... nie ma co się oszukiwać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slp555
    to posłuchajcie sobie jakiejś poważniejszej empetrójki, np. coś irivera, cowona, vedii może, z dobrymi słuchawkami jak na przykład SM-ki, nuforce'y, czy sennhseisery. zmienicie zdanie o jakości dźwięku G1... nie ma co się oszukiwać.

moim zdaniem sennheisery spadły jakościowo, ostatnio kupiłem, nie dość że pół roku wytrzymały to z jakości nie byłem zadowolony. A co do słuchania na przenośnym, niemam wymagań wielkich, wole sprzęt domowy;P ale to już offtopic....

Ja uważam że najlepiej przejściówkę kupić i słuchawki średniej jakości, i tyle, przecież nie będzie specjalnie kupował mp3 specjalnie, i dodatkowych sprzętów nosił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiesz to zależy od modelu, niektóre senki są super, niektóre są dziwnie badziewne, trzeba zapytać znim się kupi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi