Skocz do zawartości
bigjack

Pęknięta szybka

Rekomendowane odpowiedzi

post-303676-14255741770421_thumb.jpg

Tak jak widoczne na zdjęciu. Pękła mi ta szybka. Dotyk jest sprawny. Gdy patrzy się na wprost nawet tej rysy nie widać. Żadne kolory nie są zniekształcone. Na oko wygląda jakby tylko szybka pękła, natomiast cały wyświetlacz, dotyk jest ok. Czy da się wymienić w takim przypadku tylko szybkę? Jaki jest koszt? Czy muszę wymienić cały digitizer?

Na allegro digitizery widzę po 70zł gdzieś, czy korzystniej jest iść ze swoim digitizerem do serwisu? Są jakieś chińskie podróbki które mogą być gorsze? Ile mogą chcieć za samą wymianę?

Edytowane przez xbaker
    dodanie prefiksu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

Tak musisz wymienić cały digitizert a za 70zł to szału nie będzie napewno nawet czasem dotyk może nie działać itd oryginał kosztuje coś ok 200zł. Podobno najlepiej wymienić jest w serwisie lg bo jak masz gwarancje to jej nie stracisz i w sumie podobna kwota wyjdzie. Ktoś z forum wymieniał tak właśnie i podał kwotę ale to już sam musisz znaleść

Edytowane przez dziamot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

Właśnie jeden z forumowiczów wymienił na podróbkę, a później pytał się czy da rade skalibrować dotyk bo coś mu źle działa. Ja bym nie ryzykował, w telefonie opłaca się wymienić dotyk nawet jeśli ma to kosztować ok. 200zł (tyle chcą w serwisie, jednak masz pewność, że będzie oryginalny i że nie stracisz gwarancji).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzięki wielkie, w takim razie zostaje serwis z oryginalnymi częściami lub serwis lg :( tak czy inaczej smutek bierze patrząc na koszty :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    patch

200zl digizer+ 50zl robocizna tak sie cenia w serwisie lg w Warszawie ja mam podobne pekniecie jak ty nawet zaczynajace sie z tego samego miejsca tylko ze u mnie jest krotsze i leci troche nizej xd Stalo mi sie to tydzien po zakupie telefonu i tak juz z tym zyje pol roku i mi sie przeszkadza xd

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

Pamiętaj tylko że chytry dwa razy traci:) lepiej zapłać te 200zł i będziesz mieć spokój niż dasz te 70zł plus koszty wysyłki a po chwili i tak wymienisz na oryginał:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zajecc

Witam,

Mam dziwny przypadek z moim L9, mianowicie :

1. 2wc4jgp.jpg

Ekran działa, dotyk także, nawet w miejscu największego wgniecenia.

Co kupić w celu naprawy tego?

wystarczy np sama: Ekran Szybka Dotyk Digitizer LG L9 Optimus P760 (4574017269) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie lepiej z ramką? Jak kupujesz sam digitizer to z tego co wiem, musiałbyś odkleić stary digitizer i przykleić nowy do istniejącej ramki (ale poczytaj o tym bo mogę się mylić)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak, musi przykleić z powrotem, ale po dziada mu ramka? Może nie chce przepłacać :DD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zajecc

no właśnie chodzi o koszt z ramką będzie kosztowało 70% wartości tego telefonu, poza tym to szkło pękło idealnie - lekkie podgrzanie na parze i spokojnie zejdzie tylko zastanawiam się jak potem to przykleić ? czy nowa szybka ja na sobie jakiś "klej" ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi