Skocz do zawartości
mirash11

LG G Flex - dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Jest ktos taki dobry by otworzyc temat dla LG G Flex?

Gesendet von meinem LG-D955 mit Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    megiem

temat rodzi teraz sporo emocji więc też jestem za żeby otworzyć wątek poświęcony Flexowi, jeszcze nie miałam okazji widzieć na żywo, ale po opiniach na forach już się nie mogę doczekać, może w piątek uda mi się wpaść do play, jak zaczęłam czytać specyfikację to się okazało że ma lepsze parametry od mojego kompa :DD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Parametry ma b.dobre :-) nawet porownywalem go z note3, ktory ma podobne z roznica w Ram'ie gdzie notka posiada 3giga a flex 2giga no i flex wypada lepiej w Antutu i jest tez zauwazalna roznica podczas pracy na wielu aplikacjach, grach itp. Wielu tez narzeka na matryce we flexie ale nikt bez lupy tego golym okiem nie zauwazy a mi wyswietlanie podoba sie we flexie duzo wiecej. Odstawilem notke na bok, bawie sie LG i wcale Samsung mnie juz nie pociaga ;-) Bateria jest tez rewelacyjna. Jesli ktos odpali watek z flexem to postaram sie wrzucic jakies moje wlasne modyfikacje i moze skleje jakies customy ( RESISTANCE)

Edytowane przez mirash11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LG G Flex jest już tydzień w Polsce a ja dopiero wczoraj go przytuliłem. I wygiął się, naprawdę, nawet zrobiłem kilka rys i je usunął. Uśmiechnął się do mnie z wyświetlacza światłem ciepłym i przyjemnym systemem z dual window. Z tyłu przycisk, wiem, ale to dobre rozwiązanie. A zakrzywienie to nie chwyt marketingowy tylko technologia która dostarcza wrażeń przy oglądania i wygody przy dzwonieniu, operowaniu nim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon elegancki i ogolnie rewelka. Udalo im sie...

Gesendet von meinem LG-D955 mit Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od paru dni jestem posiadaczem tego fona i nie jest zły tylko ekran trochę porażka wcześniej miałem sgs4 a szukając coś większego wybór padł na flexa

Jak Wy oceniacie ten wyświetlacz i czy ma on gorilla glass faktycznie, bo w pierwszy dzień złapał już sporą ryse :(

Wysłane z mojego LG-D955 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pod jakim względem porażka? jest czytelny dobrze odwzorowuje kolory i nie są tak przesycone jak w samsungach (mnie to przeszkadza). poza tym w rozmiarze 6" do wyboru była tylko nokia z WP. w G Flex ekran błyskawicznie reaguje na dotyk. nie sprawia żadnych problemów. co do rysek na ekranie się nie wypowiem bo na drugi dzień kupiłem folie mk solid. poz tym ekran/wyświetlacz jest za "szybką" gorilla glass, tak więc porysowałeś sobie osłonę wyświetlacza a nie sam wyświetlacz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cały czas widzę na tym ekranie pełno kropeczek zwlaszcza na białym tle , ogladalem jakiś czas przed zakupem tego fona gdzieś w markecie i tego nie zauwazylem nie wiem czy to wina mojego egzemplarza czy dokladnie mu sie nie przyjrzalem

Telefon fajny ale jakość ekranu jakoś do mnie nie przemawia , co do tej rysy jak kupilem telefon na stoisku w teletorium zerwalem folie z ekranu zrobilem konfiguracje z karta SIM czy wszystko jest ok po czym schowalem go do kieszeni w aucie juz widziałem kreskę :(

Kieszeń była pusta i stad zdziwienie od czego ta rysa a wczesniej tego nie bylo bo obejrzalem tel bardzo dokladnie , jestem uczulony na uszkodzenia bo nowy sgs4 przyszedł z uszkodzona ramka a raczej źle złożoną fabrycznie

A powiedz mi czy na białym tle nie widzisz tych dziwnych plamek przy przesuwaniu tekstu i ta biel mi sie wydaje taka szara , ale może dlatego ze ostatnio cały czas kozystalem z amoledow samsunga

Głównie chodzi o messenger od facebooka tam jest białe tło właśnie

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez przemo0380

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Plamek nie widzę ale faktem jest że biel nie zawsze jest biała tak jak w messenger'erze. Ale np w dokumentach pdf jest biel. Na stronach internetowych też. Co do kreski to musiała już być bo nie tak łatwo zarysować jest gorille.

Wysłane z mojego LG-D955 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tym ekranem to faktycznie flex juz tak ma ekran słabej jakości :) glownie po przesiadce z amoledow samsunga ale po czasie można sie przyzwyczaić

No nie wiem skąd ta ryska faktycznie telefon nowka sztuka innych rysek po dwóch tygodniach nie zauwazylem , tel używany bez foli i futeralu noszony w kieszeni

Na plus bateria podświetlanie ekranu przez ponad 6 godzin to żadna sztuka dla tego telefonu i jeszcze zostaje 15 procent baterii

Spokojnie jeden dzien bez ładowarki można sie obyć :)

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi