Skocz do zawartości
mirash11

LG G Flex - dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Preza

Nie przesadzajmy z ta zla jakoscia ekranu. Ekran jest gut. Przesziadles sie z FHD na HD ot co, ale bozia odda to w dlugosci zywota na jednym ladowaniu. Dla mnie fantastyczny w obsludze. JUz go zrootowalem i wrzucilem recovery. Teraz czas na xposed, bo nawet na xda customa na D955 nie znalazlem. Sprzedalem dla niego G2 iwcale nie zaluje. Moj Nexus 5 jest jakis taki malutki teraz :). A i snap800 bedzie na pewno bardziej wydajny niz w G2 ze wzgledu na rozdzialke.

Mam zagwozdke. Przestalo mi dzialac knock on, knock ofc dziala normalnie. Mial ktos juz moze taki przypadek?

Edytowane przez Preza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Darui

Dostanie on 4.4.2 czy nie, bo troche lipa by nie dostał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dostanie on 4.4.2 czy nie, bo troche lipa by nie dostał.

Czytałem że ma być pod koniec czerwca ☺

Wysłano z LG G Flex

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Preza

Jest 4.4.2 niemiecki. Ale nie ma na razie recovery pod niego

Wysyłane z mojego LG-D955 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego lipa?

4.2.2 to najbardziej stabilny android do tej pory. Poza tym najnowsza rewizja 4.4.3 nie jest jakaś wybitna.

Na obecnej wersji telefon pięknie hula nic nie przycina wszystko działa płynnie. A UI od LG wprowadziło tyle bajerów że nawet jak nie będzie KK to tragedii nie ma.

Wysłane z mojego LG-D955 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Darui

Czemu na allegro Flexy,chodzą po 1.4/1.6 k to strasznie tanio.Kupiliście je w sklepie,czy allegro bo w euro,oleole wogóle ich nie ma.Jak zrobie roota,to aktualizacje OTA będą działały nie zrobi się miękka cegła.

Nadal będzie dawał rade,przy wyświetlaczu G3 nie że by mi to przeszkadzało,ile pamięci z 32GB jest dla urzytkownika.

Starczy na pare giga muzyki,filmów,gier lubie mieć względnie wszystko w jednym miejscu,jak to u was jest.

Zastanawiam się by go kupić,ale z allegro są podejrzanie tanie niż w sklepach,a ze sklepów to za te cene będzie note3,S5,Z2 no i G3 z 32GB/3GB ram.Więc sam już nie wiem,doradzicie zdziebko troche.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem nowego w teletorium za 1500 dwa tyg temu więc można znaleść w dobrej cenie ☺

Wysłano z LG G Flex

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Darui

Dostałeś pierwotny dowód zakupu,czy vat marże te teletorium to jakieś małe sklepiki,nie wiadomo czy nie robią wałków.

Prosiłbym o istotniejsze odpowiedzi,na pytania w moim poście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet szczerze to nie wiem jak będę w domu to napisze co to za dowód zakupu mi wystawili

Z gwarancją mi powiedział że jak byś się coś działo to mam zadzwonić i kuriera podesla po tel

Te stoiska znajdują się w dużych centrach handlowych ja kupiłem akurat w m1 poznań

Wysłano z LG G Flex

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem w euro za 1999.

O 10 zł mniej masz w komputroniku i w karen.

32gb w zupełności wystarczy ale dla komfortu użytkowania kupiłem pendrive transcend OTG 32gb i mam taki mały dysk zewnetrzny bez kabli.

Tapatalk by LG G Flex

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi