Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wakacyjny konkurs fotograficzny Czytaj więcej.. ×
pawlek3

[I9500] ROM'y & Modyfikacje - Dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

W tym wątku dyskutujemy na temat romów i wszelkich modyfikacji dla modelu Samsunga Galaxy S4 i9500.

Edytowane przez InfinityFX
    Korekta tytułu+post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pojawił się nowy rom Omega

[ROM][i9500][XXUFNB3][24Feb]Omega v18●►Android 4.4.2&4.3◄●Omega Files●►Fully Modded◄●

na stary bootloader i bez knoxa

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2232887

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Właśnie zainstalowałem ten rom Omega v 18.śmiga całkiem fajnie ale mam wrażenie ,że telefon mocniej się grzeje jak na 4.3.Po kilku godzinach użytkowania nie widzę różnicy między 4.3.Samsung tego kit kata wypuścił,żeby coś wypuścić.

Edytowane przez pawlek3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@pawlek3

Zainstalowałeś CustomROM, to nie jest produkt czysto od Samsunga, jest tylko na jego bazie, a zagrzewanie się telefonu może zależeć od optymalizacji, jakiej dokonała osoba, przygotowująca ten ROM.

Notatka od Moderatora: InfinityFX
    wykrzyk.png Zamieszczajcie w wątkach informację, czy jest to Custom ROM, czy ROM stockowy producenta, tak by inni mieli pewność, co instalują. Nie każdy musi to rozróżniać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wydajność 27900pkt antutu - u mnie wystąpił problem z sd-ext musiałem odinstalować i po restarcie zaskoczyła, S4 nie ładuje na offline tylko wybudza telefon (to ponoć bug kernela)

zaczynam się irytować tym jak Samsung traktuje swój chipset

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Samsung ma wszystkich co już zakupili s 4 głęboko gdzieś miejmy nadzieje,że jakiś custom kernel to naprawi u mnie problemów z kartą nie było instalacja full wipe.Jest waanam kernel stock modyfikowany do pobrania w omega files może on naprawi sprawę.

---------- Post dołączono 26-02-14 o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano 25-02-14 o 20:27 ----------

Pojawił się nowy custom rom ROM][i9500][XXUFNB3][2/27][HASSAN ROM V3][4.4.2 KITKAT][Clean - Official - stable] nie zawiera knoxa,nie ładuje na offline płynniej chodzi niż omega jest problem z ex sd ale fix załatwia sprawę.Instalowałeś to robix1999?

Edytowane przez pawlek3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

mam hassana - sprawniejszy od Omega ale ubija mi SD - muszę zrobić format systemu :/

przeinstalowałem i faktycznie szybszy od omegi, nie zawsze montuje mi kartę sd - na pohybel durnemu pomysłowi z uprawnieniami google

u mnie 28900pkt antutu

bardziej podoba mi się nowy wynalazek

[★S4 I9500●KK 4.4.2★][★SENSONIC™HD RC-01★] ★DTS Audio X-Reality★

kto wie czy to nie będzie najciekawszy rom - na razie to wersja rc1

Edytowane przez robix1999

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A w Sensoniku wszystko działa są bugi?Działają wszystkie czujniki?- ja jeszcze nie instalowałem ale zastanawiam się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam właśnie wersje i9500 i mam angielski rom.Chciałbym mieć w nim polski język.Jest jakaż możliwosć?Jak wgram od wersji 9505 to coś się stanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mari0o

Jak wgrasz od 9505 to będziesz mógł podpierać drzwi telefonem. Do niczego więcej już nie posłuży.

Na sammobile masz romy dla 9500. Gdzieś nawet na forum napisane było w którym było PL, chyba Rosyjskim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi