Skocz do zawartości
dziamot

Karta sim została usunięta

Rekomendowane odpowiedzi

dziamot

Witajcie problem występuje sporadycznie ale występuje. Może miał ktoś z was podobny problem a mianowicie co jakiś czas wyrzuca mi komunikat że karta sim została usunięta po czym muszę resetować telefon. Jak problem rozwiązać? soft to brandowy play 20f

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

Wygląda bardziej na mechaniczną usterkę. Jeśli jednak chcesz problem rozwiązać software'owo to zacznij od resetu ustawień do fabrycznych. Jak nie pomoże to wgrać najnowszy soft, a jeśli dalej to nie pomoże to oddać na gwarancję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

też miałem ten problem i działałem na własną ręke tzn. wyginałem karte sim bo stwierdziłem że ten chip nie dotyka do telefonu. i było okej teraz to się czasami zdarza i jest denerwujące. ale nie cce mi sie czekać aż za 2 tygodnie go odzyskam po oddaniu na gwarancję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

Ja na razie testuje czy jest to uszkodzenie sprzętowe czy też wina karty. Karta jest z Play w środku do wyłamania jest karta mini sim, trochę się ona wygięła więc wpiąłem ją na swoje miejsce i od 200h spokój. Zobaczymy jak będzie dalej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie się to zdarza regularnie gdy tylko dłużej nawiguję na telefonie. Dziś niestety mi się zaczęło wyskakiwać od początku po przegrzaniu w TuneIn Radio. Wyczytałem na benchmarku że po wgraniu nowego softu problem ustąpił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

niestety u mnie problem zakończył się w serwisie i wymianą płyty głównej na nową

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi