Skocz do zawartości
npdist66

SWYPE - polskie znaki w sms-ach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Czy wie ktoś, jak wyłączyć polskie znaki w SWYPE 240x400?

Niestety nie mogę nigdzie znaleźć instalki na nasz telefon, a przydałoby się wyłączenie polskich znaków przy wysyłaniu.

Próbowałem użyć HandCenta, ale ta aplikacja jest ciężka - tzn. posiada nadmiarowe funkcje, których i tak nie używam (a chcę tylko napisać prostego smsa.. ).

Mam teraz SWYPE-a w wersji 2.8.50

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może ktoś potwierdzić czy polskie znaki są wyłączone przy wyborze języka GSM w 2.2?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pool80

kurde, użyłem tego handCenta i wysyła mi 1 sms jako 2 lub 3! wyklikałem juz cały obonament i pół pakietu. co jest. jak wysle to pokazuje w dymku że nie ma znaków pl. cholera. pomocy. Dośc dużo wysyłałem w krótkim czasie. Nie wiem czy nie działały na raz te dwie aplikacje handcent i wiadomości . Na razie wywaliłem i handcenta i urzywam tego oryginalnego "wiadomości " z trybem wprowadzania gsm. Nie automat. A jak pisałem z handcenta miałem właczone we "wiadomosciach" automat. Może on mi dublował...

---------- Post dołączono o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Ok. zdaje sie ze poprostu tyle piszę znaków ponad 160. Czesto mam 2 lub 3 sms na raz. Jak mogę zrobić żeby odrazu konwertowało mi to i wysyłało mms-em bo płacę tyle samo za sms co za mms.

Edytowane przez pool80

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kwicun

W handcencie wejdź w ustawienia> ustawienia wysyłanych wiadomości i tam zaznacz opcję "automatyczna konwersja"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pool80

Tak ale automatyczna konwersja jest to zamienianie 3 sms. a ja chce że by juz 2 zamieniał,

pozdrawiam.

---------- Post dołączono o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Zastanawiam się tak czy inaczej bo mam abonament w Erze i wypstrykałem juz wszystko 1 sms = 1 min. Szybko poleciało. doadałem wczoraj 100sms jakas paczkę za 5 pln. Juz po. Nie ma nigdzie, nie moge znaleść coś jak w nowym tak taku paczka za 6 pln 600sms, Takie coś dobił bym do abonamentu albo kupie starter. bo smsuje tylko z 1na osobą. Osoba ta ma Nowego Tak Taka, kurde a może GG jakieś.... pujde z torbami nie ma co

prosze o poradę dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pagro

sugeruję zamianę tel. na taniego androida, pakiet internetowy i g-talk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pool80

Na razie kupiłem starter Nowy Tak tak zmieniam taryfę na Hot i pakuje pakiet 600 sms za 6 pln ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Qra

Nie łatwiej i taniej najzwyczajniej w świecie ograniczyć ilość rozmów? :)

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pool80

Niestety nie da się. Kiedyś byłem zdania że sms-y to jakiś debilizm. W 1na minutę połączenia więcej przekażesz niż klikając po klawiszach. Stwierdzam że myliłem się heh,,,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi