Skocz do zawartości
Emilia Dam

Samsung Galaxy Tab 3 10.1 - tablet się nie ładuje

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazłam nic na ten temat, dlatego zakladam nowy watek. Otoz mam problem. tablet posiadam od 2 dni. Po rozladowaniu baterii postanowilam go podpiac, na poczatku tablet nie chcial sie wlaczyc, co chwile sie pojawiala niebieska, ladujaca sie bateria po czym znikala i tak chyba przez 2h. Po 2 godzinach tablet zaczal sie ladowac (byl wylaczony) wiec caly czas pokazana byla niebieska bateria. Teraz po 3h wlaczajac tablet naladowal sie do 1% i w ikonce baterii pojawia sie czerwony krzyzyk, a w ustawieniach pisze ze bateria nie ejst podpieta do ladowania. Nie wiem co mam robic i jak dlugo mi sie bedzie ladowal tablet? Tak bedzie za kazdym razem? Dodam ze ladowarka jest oryginalna, a tablet nowy.

Z gory dzieki za odpowiedz:)

Edytowane przez Movement

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem podobny problem - okazało się, że winny był kabel USB, który zmieniłem na dłuższy (z innym sprzętem działa bezproblemowo).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mialem podobny problem tyle, ze tablet ladowal sie do 63% i koniec. Winna okazala sie ladowarka. Podepnij inna 2 amperowa ladowarke i sprawdz, moze problem zniknie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi