Skocz do zawartości
daorone

Karty pamięci do sony xperia Z1 - dyskusja, uwagi, spostrzeżenia, opinie.

Rekomendowane odpowiedzi

Karty microSDHC, microSDXC są udoskonalonymi wersjami (nowsze technologie) kart microSD i są kompatybilne wstecz więc jakiej byś nie kupił i tak będzie działać, oprócz tego zwracaj uwagę na prędkość bo to jest najważniejsze, 10 klasa szybkości (na aukcjach często tak sprzedawcy określają swoje karty - 10 class) to jest minimum, nie kupuj nic gdzie masz napisane class 6 czy class 4, no i pojemność, oficjalnie sony pisze o 64GB ale bez problemu telefon obsługuje np 128GB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    feku

a czy to prawda, że nie można instalować aplikacji i innych rzeczy na karcie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AndropaX

Bez roota nie

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    feku

@k-pax

mógłbyś wytłumaczyć co to? bo jestem totalnym lajkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AndropaX

A google strajkuje ? Root to uprawnienia administratora w systemach linuxowych i aby je uzyskać trzeba telefon zrootować

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    RudziN

Żeby nie spamować nowym tematem to zapytam się tutaj, bo moje pytanie również dotyczy karty pamięci do Xperii :)

Czy jest jakaś różnica pomiędzy Micro Secure Digital (microSDXC) 64GB Kingston Class 10 z adapterem SD - Sprzęt komputerowy - Komputronik notebooki, komputery i elektronika, Micro Secure Digital (microSDHC) 64GB Goodram Class10 UHS I z adapterem SD - Sprzęt komputerowy - Ceneo lider - Salurion.pl i Karta SANDISK MicroSDHC/32GB Ultra Class 10 + SD adapter + Memory Zone Android APP - Media Expert. Dokładnie chodzi mi o to, czy są jakieś różnice w prędkości zapisu i odczytu danych między tymi producentami, czy poza wielkością te karty czymkolwiek się różnią i czy najlepiej kupić najtańszą, z największą ilością pamięci :)

Po prostu w odpowiedzi liczę na to, że wstawicie link do najlepszej karty, z tych które podałem hehe x)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gooru2

W benchmarkach z tego co widziałem najlepiej się prezentuje Goodram, Później Sandisk i Kingston i w takiej kolejności bym je brał. Ale przy tak dużej karcie brałbym coś szybkiego. Rozsądne minimum to jak dla mnie właśnie ten goodram. Brałbym również Samsunga serii pro. Ale to już wydatek blisko 200zł. Zresztą normalna cena za tego goodrama to ok 160zł. A ja kupiłem TRanscenda uhs1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym nie wierzył w te opinie na RTV zobacz jakie są wypucowane tam jest selekcja. Sam się przekonałem dając kilka razy słabe lub złe to w ogóle się nie pojawiły...

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedys pisałem w podobnym wątku TYLKO SANDISK

Z innymi firmami miałem tylko problemy co prawda w Aparacie Foto ale konczyło sie ze do kosz karta albo do

Wymiany !Placisz nieco więcej ale masz Dobry i niezawodny Produkt ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi