Skocz do zawartości
dj.doc

Ankieta dotycząca serwisu firmy Kiano

Czy jesteś zadowolony z działania serwisu firmy Kiano?  

14 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy jesteś zadowolony z działania serwisu firmy Kiano?

• TAK
        5
      • NIE
        4

Rekomendowane odpowiedzi

dj.doc

Witam.

Założyłem temat dotyczący działania serwisu RG Media świadczącego usługi serwisowe na rzecz firmy Kiano.

KLIK

W odpowiedzi Pani Małgosia z Kiano napisała, że niezadowolonych klientów jest niewielu. Ankieta ma na celu pokazanie, rzeczywistego problemu dotyczącego serwisu.

Proszę o głosowanie.

Pozdrawiam

---------- Post dołączono o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Przepraszam głosujących :padam:

Nie wiem jak to się stało :oops:, coś chciałem sprawdzić w ankiecie, zaznaczyłem przypadkowo odpowiedź "Tak", gdzieś kliknąłem i zagłosowałem przypadkowo wbrew mojej opinii :facepalm:

Moja opinia brzmi oczywiście: NIE

Jeszcze raz przepraszam wszystkich głosujących - jakiś chochlik internetowy zadziałał.

Ja NIE jestem zadowolony z działania serwisu a wy?

---------- Post dołączono o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Poprosiłem moderatora o poprawę pytania ankiety, ankieta jest bezterminowa i stąd moja prośba. Dostałem informację, że może dojść do zresetowania statystyk. Do chwili obecnej głosowały cztery osoby min. innymi ja, błędnie :facepalm:. Nie jest to wiele i te parę głosów można dopisać w tym poście pod ankietą. Przepraszam więc wszystkich, którzy już zagłosowali, jeśli znikną ich głosy. Moderatora proszę o poprawę.

Ankieta poprawiona, glosy oddane do tej chwili się skasowały. Podaje więc wyniki ankiety.

Zeadowolonych z działania serwisu 3 głosy.

Niezadowolonych z działania serwisu 2 głosy.

Jeszcze raz przepraszam osoby, które juz oddały swój głos.

Zapraszam do głosowania

Edytowane przez dj.doc
    Dopisano informację o wynikach przed poprawą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jest to mega nie miarodajna ankieta. Kto zadowolony z usług będzie czytał wątki o niezadowolonych z usług? To tak trochę jakby stanąć pod kościołem i pytać wszystkich wychodzących czy są wierzący i na podstawie tego zrobić statystykę ile jest wierzących, a ile nie.

Ja przeglądam te tematy bo byłem przed kupnem, a teraz jestem oczekujący na produkt (będzie jutro). Mam nadzieje, że nie będę miał prawa tutaj głosować (urządzenie będzie sprawne), a jeśli będę do tego zmuszony, to na pewno się przyłączę.

P.S. A do tego dochodzi zwykły w świecie hejt, ktoś zobaczy ankietę czy coś jest dobre, a nawet nie wie co to i głosuje na nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się co do bezsensowności stworzonego wątku. Liczba osób "głosujących" mowi sama za siebie hehehe

dj.doc weź się ogarnij człowieku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dj.doc

Witam.

jest to mega nie miarodajna ankieta

napisz proszę jak, wg ciebie powinno brzmieć pytanie ankiety. Dla mnie jest to najprostsze i najłatwiejsze do zweryfikowania pytanie.

Ja przeglądam te tematy bo byłem przed kupnem, a teraz jestem oczekujący na produkt

i właśnie taka ankieta też może w jakiś sposób pomóc w podjęciu decyzji o zakupie.

Mam nadzieje, że nie będę miał prawa tutaj głosować (urządzenie będzie sprawne)

życzę ci tego. Naprawdę.

a jeśli będę do tego zmuszony, to na pewno się przyłączę.

zdecyduj się więc, najpierw krytykujesz sens ankiety a potem dopuszczasz swój udział w niej.

Pozdrawiam

---------- Post dołączono o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Witam.

Zgadzam się co do bezsensowności stworzonego wątku

o jakim wątku piszesz? Ankiecie czy temacie poświęconym serwisowi?

Liczba osób "głosujących" mowi sama za siebie hehehe

ankieta nie jest obowiązkowa. Kto zechce zagłosuje na "Tak" lub "Nie"

dj.doc weź się ogarnij człowieku

proszę o informację jak będziemy się do siebie zwracać w postach (jeśli takowe będą). Tu zwracasz się do mnie per ty (używając nicku), w temacie dotyczącym serwisu zwraca się Pan do mnie per Pan.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po prostu sens takiej ankiety jest minimalny, jeżeli jakikolwiek jest.

Taka ankieta może tylko i wyłącznie odstraszyć od zakupu, bo wiadomo, że ludzie zawiedzeni i hejterzy dadzą na nie, a zadowoleni ludzie tu nie wejdą.

Chodziło mi bardziej o opisanie sytuacji serwisowej, jeśli będzie mnie dotyczyć. Źle się wyraziłem, ale jako, że wiem już o tej ankiecie, to głupio by było już nie kliknąć, co trwa parę sekund.

Ilość głosów mówi sam za siebie co do sensu ankiety ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dj.doc

Ankieta poprawiona, glosy oddane do tej chwili się skasowały. Podaje więc wyniki ankiety.

Zadowolonych z działania serwisu 3 głosy.

Niezadowolonych z działania serwisu 2 głosy.

Jeszcze raz przepraszam osoby, które juz oddały swój głos.

Zapraszam do głosowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi