Skocz do zawartości
KOala888

Akceleracja ui poprzez jego renderowanie przez gpu a nie cpu

Rekomendowane odpowiedzi

gigi_77

U siebie widzę poprawę z szybkością odblokowania ekranu, uruchomienie aplikacji typu : telefon, sms.

Konfiguracja :

- SpicagenMod-froyo beta 1

- YONIP-CFS-V.11A 24Bpp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jak wgrałem "wersja ze zmienionym destiny na 140" i "debug.sf & RSSScript" to już mam ten wpis zmieniony czyli ten trik już u mnie jest i funkcjonuje? ;o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy jak wgrałem "wersja ze zmienionym destiny na 140" i "debug.sf & RSSScript" to już mam ten wpis zmieniony czyli ten trik już u mnie jest i funkcjonuje? ;o

Tak. Możesz nie zauważyć poprawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vienio

A jak to sie ma do destiny 120 ? bo po wrzuceniu tej paczki zmieniajacej build.prop i tego rsss zmienia mi sie na domyslne (160)... jedyny ratunek to reczna zmiana build.prop?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

DENSITY

wgraj paczke 120 z ta linijka a rsss recznnie

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy ta paczka może powodować problem z wyświetlaniem reklam?

bo aplikacja SMSoid po wgraniu romu: spicagenmod beta1, powerpack v1, atucha dynamic music, lukiqq kernel v9 i tego moda wyświetliła że się nie uruchomi bo wykryło coś co blokuje reklamy.. o co biega?

---------- Post dołączono o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

czy ta paczka może powodować problem z wyświetlaniem reklam?

bo aplikacja SMSoid po wgraniu romu: spicagenmod beta1, powerpack v1, atucha dynamic music, lukiqq kernel v9 i tego moda wyświetliła że się nie uruchomi bo wykryło coś co blokuje reklamy.. o co biega?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie masz czasem zainstalowane AdFree?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli masz AdFree to SMSoid powinien i tak działać dobrze jeżeli masz włączony dostęp do neta, jeżeli nie może się połączyć z serwerem i sprawdzić czy masz opłacony abonament to wtedy jak wykryje AdFree wtedy wyskoczy komunikat o oprogramowaniu blokującym reklamy, gdyż w nieopłaconej wersji SMSoid wyświetla reklamy, gdy połączy się z netem i sprawdzi stan abonamentu pomimo włączonego AdFree powinien działać poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

żadna z tych paczek nie ma żadnego zewiązku z reklamami ;) chyba że powerscrpit sam instaluje coś w stylu adblocka, albo sam to zrobiłes nie wiem, poszukaj czegoś podobnego w appsach ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    żadna z tych paczek nie ma żadnego zewiązku z reklamami ;) chyba że powerscrpit sam instaluje coś w stylu adblocka, albo sam to zrobiłes nie wiem, poszukaj czegoś podobnego w appsach ;)

Power Pack luismaf blokuje reklamy za pomocą pliku hosts, który uaktualnia się między innymi przez adfree. Autor power packa wrzucił już uaktualniony plik hosts bez instalacji adfree.

Edytowane przez [email protected]
    literówka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi