Skocz do zawartości
baamber

Plusy i minusy - Expi (jak długo trzyma bateria, jakość zdjęć)

Jak długo trzyma bateria przy normalnym użytkowaniu  

23 użytkowników zagłosowało

1. 1. Jak długo trzyma bateria przy normalnym użytkowaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Telefon mam 2 tygodnie. Nie myślę o oddaniu;-). Ekran naprawdę super żona ma Alcatela pop c7 i vertis mi sie bardziej podoba bateria lepiej trzyma ale to 0.5 cal mniej niż u niej. Mnie najbardziej irytuje kamera i jej nędzny flash. Na zdjęciach zawsze widać ziarno. Testowałem kilka programów do robienia zdjęć jest duża poprawa ale zawsze ziarno. Ogólnie jest szybki nie ma jakiś zwiech , Aero śmiga polecam appke https://play.google.com/store/apps/details?id=ch.blinkenlights.android.apnswitch&hl=pl to wtedy jak się okazyjnie korzysta z netu nie trzeba wpisywać tego hasła. W gry nie gram wiec się nie wypowiadam, grałem w dearhunt i działa jak ta lala.

Powiem tak, jest z całą pewnością wart wydanych na niego pieniędzy tylko niech vertis popracuje trochę nad algorytmami kamery.

Nie będę pisał o innych telefonach bo to bez sensu, mnie przekonały do tego wyboru następujące rzeczy.

1. Ekran

2. Dual sim

3. 4 rdzenie

4. 1 Gb ram

5. Gps

6. Polski serwis bo mam go prawie za płotem

7. OTG

8 . Cena

Edytowane przez ZielonyPOZ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
WSZ

Napisz po miesiacu :-)

Wysłane z mojego GT-I9300

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Michno

Witam. Zastanawiam się nad zakupem Vertisa Expi. Mam do Was pytanie: czy od razu po zakupie i naładowaniu baterii na ful można dokonać aktualizacji systemu ze strony producenta? Chodzi mi o to czy nieformatowana bateria nie padnie szybko podczas aktualizacji bo po nieudanym updacie telefon może już "nie wstać", a chce to zrobić żeby usunąć błąd z wyświetlaną pamięcią RAM. I drugie pytanie: czy po aktualizacji znika problem z wygaszaniem ekranu po zakończonej rozmowie? Bo jak nie znika to zakup tego telefonu mija się z celem... Dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
xSkyer

Problem znika , a baterii sie juz nie formatuje. Przez to skracasz jej zycie.

Wysłane z mojego V3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Overmax Vertis Expi 5010

Telefon 7/10

Aparat dosyć kiepski. Co do płynności to nie mam zastrzeżeń. Trochę mało pamięci na aplikacje (u mnie 2gb).

Lampa błyskowa często nie działa, nie wiem dlaczego. Bateria na początku wydaje się okropnie mała ale po pewnych optymalizacjach jest do przyjęcia. Trzyma około 1 dzień bez zbytniego nadwerężania. Głośnik gra źle, tak samo jak słuchawki. Żadne korektory nie pomagają. Jest zbyt cichy, lepszy był w Overmax Vertis Expi. Nie dobierzesz etui typu kabura. Wyświetlacz jest słaby, niestety widać piksele.

Polecam jeżeli nie masz większego budżetu.

W moim tablecie overmaxa strzeliła bateria i spuchła. Boję się czy tak samo nie będzie w tym telefonie, ten tablet to porażka, 2 miesiące po gwarancji tak się zepsuł.

Mam jeszcze 2 tablety i jeszcze jeden telefon. Zastanawiam się czy nie bać się tych urządzeń.

No i jeszcze sprawa serwisu...

Jak sprzedali mi telefon z zepsutym ekranem to trzymali go ponad miesiąc a potem i tak musiałem wymienić.

No i poprzedni overmax raz mi spadł i po ekranie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi