Skocz do zawartości
drozdzii

Dziwnie brick LG L9

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka!

To mój pierwszy post więc warto się przywitać wiec... cześć :)

Mam mały a w zasadzie nie do końca taki mały problem.

Zakupiłem swojej drugiej połówce LG L9 gdzieś w czerwcu. Gwarancja jakaś tam była ale wiadomo, z drugiej ręki telefon. W ten weekend telefon padł. Po prostu padł i nie powstał. Totalna cegła. Przekonany o czystości softu (dziewczyna nie wgrywa softów, nie bawi się w takie rzeczy i nie kręci ją to) myślałem, że jakoś telefon odratuje ale no nie wiem jak to zrobić. Soft był oryginalny, żadne CWM nie było wgrywane nic i komputer go nie wykrywa. Jak próbuje podłączyć go w emergancy mode to jedynie łączy się i rozłącza w kółko a w Windowsie pisze, że nie mogło wykryć urządzenia. Dzwoniłem nawet do LG jak wygląda sprawa z gwarancją ale jak sprawdziliśmy, to gwarancja była do 21 stycznia a więc już o miesiąc za późno. Pytanie teraz brzmi, czy jest szansa a jeżeli jest to jak odratować telefon? Bardzo liczę na Waszą pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A masz oryginalny paragon? Może spróbuj na niezgodność towaru z umową, w sklepie gdzie telefon był kupiony (2 lata od daty zakupu, gwarancja chyba jest tylko na rok?). Z opisu brzmi jak awaria pamięci flash w telefonie-sam raczej nic z tym nie zrobisz. Ew. spróbuj inne sterowniki USB, ktoś narzekał że mu ciągle rozłączało telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

Jeśli telefon wchodzi w S/W to odinstaluj sterowniki wejdź (jeśli nie masz ściągnij sobie) LGMobile Support Tool przez niego zainstaluj sterowniki i spróbuj z awaryjnym odzyskiwaniem systemu. Jeśli w menadżerze plików będzie dalej widniało "inne urządzenie" to znaczy że płyta główna do wymiany ale skoro wchodzi w tryb S/W to trzeba próbować bo jest nadzieja a:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Płyta do wymiany, ślij na gwarancję jeśli masz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi