Skocz do zawartości
Vanghart

nie można usunąć kontaktu Galaxy Ace 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zakupiłem wczoraj telefon Galaxy Ace 3 LTE (GT-S7275R). Miałem kilka kontaktów zapisanych na SIM, ale dziś kolega zmienił numer, więc chciałem go usunąć i dodać na nowo. Wszystko ok, przytrzymuje, klikam usuń, wyskakuje powiadomienie że "usunięto", jednakże kontakt dalej pozostaje w telefonie. Przy próbie edytowania wyskakuje powiadomienie, iż "nie można edytować kontaktu". Jest jakaś rada na to, czy po prostu będę miał zbędny kontakt w telefonie?

A, i kontakt jest zapisany na SIM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    deco164

Wrzuć na taką zwykłą nokię i wtedy usuń. Bądź spróbuj z inną apka do zarządzania kontaktami :) z google play można pobrać

Wysłane z mojego ZTE Blade III Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może usuwa tylko z telefonu, a na karcie sim lub serwerze google zostaje kopia, radziłbym ręcznie przez internet usunąć kontakt z konta google, później z karty sim i telefonu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Kontaktach w Ustawieniach wejdź w opcje, tam zaznacz pokazywanie kontaktów tylko z karty SIM. Usuń kontakt, jeśli jest. Następnie zaznacz pokazywanie tylko z konta Google i też go usuń, potem to samo zrób z kontaktami z konta Samsung. Jak napisał kolega wyżej kontakty przechowywane są domyślnie w koncie Google, ale mogły też zapisań się na koncie Samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi