Skocz do zawartości
sirmike1

Bradzo powiększone zdjęcia kontaktów na belce powiadomień

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ktoś z Was też tak ma? A jeśli tak to zrobić aby było poprawnie?

1) Otóż do kilkunastu kontaktów mam przypisane zdjęcia. Gdy dzwoni do mnie ktoś komu ustawiłem zdjęcie - zdjęcie wyświetla się idealnie - dobra rozdzielczość, dobry rozmiar, żadnego rozmazania.

2) Na liście kontaktów przy nazwie kontaktu miniaturka tego zdjęcia też wyświetlana jest prawidłowo - widać całe zdjęcie tylko malutkie bo to miniaturka w książce telefonicznej - czyli wszystko ok.

Ale gdy ktoś do mnie dzwoni a ja nie odbiorę telefonu to wtedy na belce powiadomień pod suwakiem jasności pojawia mi się informacja o nieodebranym połączeniu i obok pojawia się miniaturka danego kontaktu.....Ale.....w tym miejscu miniaturka nie jest taka jak w spisie kontaktów tylko wyświetlana jest jakby w wielkim powiększeniu i zamiast widzieć całą twarz jak to ma miejsce w 2 poprzednich sytuacjach tu akurat widzę np. 1/10 nosa bo takie jest powiększenie.....

Raz czy dwa było ok ale za żadne skarby świata nie byłem w stanie wpaść na to od czego to zależało....A w 99% na belce zdjęcia są takie jak pisałem. Oczywiście dzieje się to na kilku softach jakie miałem....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

Też miałem coś takiego i stawiam na bug w oprogramowaniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak....tyle tylko że już na 3 softach jest to samo.... A nie chce mi się każdego po kolei sprawdzać...No nic w takim razie musi tak zostać....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kazz89

U mnie ten problem nadal występuje ale tylko na JB bo na ICS było wszystko ok. Mogę jeszcze dodać że problem występuje tylko gdy się nie odbierze połączenia (sądzę że coś nie tak będzie z apką "Telefon"), gdy otrzymam smsa miniaturka jest prawidłowa.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie tez tak mam. Przy sms/mms jest ok. A przy telefonach nieodebranych tylko tak. Zatem wszystko jasne.

Ciekawe czy czy w innych softach tez tak jest. Nie chce mi się poki co najnowszego wgrywać bo poza tym jednym problemem z mojego dotychczasowego jestem zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kazz89

Do wersji v20h miałem wszystkie i mogę potwierdzić że to występuje. Nie wiem jak jest na L i na O, jak ktoś może potwierdzić niech napisze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na V20O też przy nieodebranym połączeniu jest b. powiększona miniaturka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi