Skocz do zawartości
matek188

Kurz pod wyświetlaczem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Kupiłem Desire Z dokładnie aż 6 dni temu i sprawuje wspaniale poza jedną wadą, mianowicie pod wyświetlaczem zaczął pojawiać się kurz. Parę drobnych kropek co mi nawet nie przeszkadza, ale wczoraj pojawił się kolejny spot i niestety jest tak duży że nawet przy włączonym wyświetlaczu jest widoczny. Czy spotkał się ktoś z tym problemem? I jak to będzie z reklamacją?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gowcio

jak najbardziej oddaj go na raklamacjie telefon a raczej szybka powinna przylegać do wyświetlacza i powinna być szczelna, płacisz za niego po to by go używać a nie go odkurzać i jeszcze bym ich tam zrugał xD w serwisie

Edytowane przez faka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mihao
    jak najbardziej oddaj go na raklemacjie telefon a raczej szybka powinna przylegać do wyświetlacza i powinna być szczelna, płacisz za niego po to by go urzywać a nie go odkurzać i jeszcze bym ich tam zrugał xD w serwisie

zrugał ? Przecież to nie ich wina że coś się z tel dzieje. To jest produkcja masowa więc ma prawo raz na jakiś czas nie wyjść a jak nie wyjdzie to producent powinien zadbać o to by klient dostał szybko produkt pozbawiony wad.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Występowało to dosyć często w zwykłym Desire.

Nie pozostaje nic innego jak zażądać wymiany na nowy z tytułu niezgodności towaru z umową. Nie oddawaj go na gwarancję, tylko na reklamację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JED

Bardzo watpie, zeby gwarancja cos tutaj dala - telefon jest sprawny.

A, o ile sie orientuje, to kurz dostaje sie tam przez zawiasy od klawiatury, wiec to wada raczej konstrukcyjna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    the_r
    Bardzo watpie, zeby gwarancja cos tutaj dala - telefon jest sprawny.

A, o ile sie orientuje, to kurz dostaje sie tam przez zawiasy od klawiatury, wiec to wada raczej konstrukcyjna.

Można by powiedzieć, że telefon z odpadającą klapką baterii, albo rozwarstwiającym się plastikiem też jest "sprawny". Kurz przez zawiasy się raczej nie dostaje (nie wiem w sumie dlaczego miałby). Mam telefon już ponad 3 miesiące i takiego zjawiska nie zaobserwowałem.

Moim zdaniem taka nieszczelność kwalifikuje telefon do naprawy gwarancyjnej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JED
    Kurz przez zawiasy się raczej nie dostaje (nie wiem w sumie dlaczego miałby).

A ktoredy?

A do tego, "wszyscy" maja nagle nieszczelne telefony?:facepalm3:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A do tego, "wszyscy" maja nagle nieszczelne telefony?

jacy wszyscy? np kto?? ja telefon mam ponad miesiąc i jakoś nie zauważyłem żadnego kurzu między wyświetlaczem a szybką i wg mnie tak powinno być a nie, że kurz dostaje się do środka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja powiem tak, bo telefon, się SZANUJE! Noś go w skarpecie lub jakimkolwiek, a kurzu na pewno nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon został naprawiony na gwarancji. Okazało się że siatka z głośniczka była źle zamontowana i przez ten otwór się kurz dostawał. A telefon noszę od początku w skórzanym pokrowcu więc raczej to nie jest zaniedbanie z mojej strony.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi