Skocz do zawartości
sebastan

Podrobiony SPIGEN Neo Hybrid - opinia

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, dam znać co i jak, jak dotrze.

Kupiłem to dziś koło 16, z przesyłką kurierem, więc jest szansa że jeszcze tego nie wysłali.

Wg www, sobota-niedziela mają wolne.

Napisałem przed chwilą emaila do nich czy to jest 100% oryg, zobaczymy co odpiszą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adtech84

Kolego handlowanie podrobionym towarem jest przestepstwem. Poszukaj paragrafow, napisz do sprzedawcy i zaznacz ze w razie przestepstwa zglosisz sprawe na policje i oglosisz to publicznie gdzie sie da. Mam znajomego ktory nie odpuszcza w takich sprawach i zawsze dochodzi swojego. Facetowi grozi do 5 lat za handel podrobkami i poki nie trafi na kogos zawzietego to bedzie bezkarny. Jedyne co masz do stracenia to tylko i wylacznie czas na sensowne pisanie do roznych instytucji. Jezeli bedziesz zawziety to dopniesz swego. 90zl za podrobe to stanowczo za duzo i zycze ci aby to byl oryginal. Jezeli nie to daj znac i walcz o swoje prawa, facet pisze ze sprzedaje sgp i wedlug prawa jest to juz przestepstwem jezeli to chinszczyzna. W razie koniecznosci napisz do sgp ze zostales oszukany i moze oni jako firma zareaguja.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja tam nie odpuszczę jak okaże się że to jest fake. Aż tak biedny nie jestem kupie od Dabena oryginał, a z nimi się pobawię najwyżej;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ash

Cena jest raczej podobna jak za oryginał, tyle, że kupiony gdzieś za granicą. Tak czy inaczej niczego nie wtopiłeś, masz prawo bez powodu zwrócić towar do 10 dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam Daben, akurat jestem z Wrocławia i osobiście pojechałem zobaczyć pokrowce i maja tego od cholery wszystko z firmy spigen oczywiście oryginał bo macałem widziałem itd;D

Wziąłem spigen neo + magnes do s view covera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

No więc wracając, to co dotarło to fake, dziś dostałem dwie przesyłki.

Fake oraz oryginał zakupiony na aukcji Dabena. Różnice widać gołym okiem, pudełko fake praktycznie się rozpadało, użyte inne materiały i napis cytuje "Spigen Not III", brak rzecz jasna kodu do weryfikacji via www.

Odesłałem dziś czekam na cashback. Sprzedawca grzecznie powiedział że zwróci gotówkę.

więc SIBLISHOP odradzam bo to strata czasu.

http://allegro.pl/etui-sgp-spigen-tel-samsung-galaxy-note-3-z-vat-i4088342867.html

Edytowane przez sequence

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wygląda super :). Ja czekam aktualnie na podróbe Spigen S-View Slim Armor za 8 dolców. Jak przyjdzie to również pochwalę się tym co otrzymałem. Po zdjęciach wygląda całkiem całkiem i z opisu też wyczytałem że przychodzi w zwykłej foli bez oryginalnego opakowania.

Również czekam aż chińczyk wyśle mi ów podróbę w moim przypadku za nie całe 7$

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem ten pokrowiec i jak dla mnie jest zarąbisty,samo wykonanie powala i użyte materiały.Wydałem 142zł ale warto było polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ori dla Note3 i china dla S3. I muszę przyznać że chińczyk za 2 usd jest niewiele gorszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj przyszedł do mnie case ogólnie jakość plastików oceniam na plus jednak z racji braku działającej funkcji s view musiałem otworzyć spór na aliexpress poniżej załączam zdjęciapost-321086-14255748605069_thumb.jpg

ZDJECIA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi