Skocz do zawartości
shaka

podstawy flashowania + BHP oraz Instalacja Sterowników [PORADNIK]

Rekomendowane odpowiedzi

Czy przy posiadanej wersj romu v10b od plusa, wgraniu przez kdz niebrandowanego v10h dla polski będe mógł wgrywać przez lg mobile update aktualizacje dla niebrandowanych romów? czy dalej będzie szukało dla plusa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie będzie szukało dla plusa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, by nie robic burdelu, a moze i innym sie przyda:

mam problem z KDZ.

Chce zrobic upgrade z CM7 do oficjalnego 2.3, przez co musze skorzystać z KDZ. Niby wszystko ok, poinstalowalem sterowniki, pliki jakie trzeba, restartow wiele za mna ale... po wybraniu opcji 'read phone information' wyskakuje mi takie okno:

89c92493ce86.jpg

Reinstalacja wszystkiego nie pomogla. W tel mam wlaczone debuggowanie. Zmiana zgodności nie dziala (mam XP, ustawienie na 98 nic nie daje).

System XP pro PL SP2. Uzywam tylnych portow, wszystkei antyviry powylaczalem

I pokazal mi sie dziwny blad, o braku sterownikow do tel, niby wszystko mam podpiete jak trzeba i zainstalowane ale winda koniecznie chce dograc jakies stery, mimo ze ma komplet :facepalm1:

Kombinuje juz z godzine i nie mam pomyslu

Chyba, ze jest inna metoda wgrania 2.3 oficjalnego to prosze - wskażcie mi ja :(

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wiem jakie okno bo nie ma nic w poscie:) ale jesli takie ze sie kdz zamyka to też tak miałem i długo z tym walczyłem aż zrezygnowałem i normalnie właczyłem flashowanie i już to chyba z 10 razy powtórzyłem i wszystko działa;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dobry poradnik jak wgrywać softa przez KDZ, polecam:) Tylko troche trudniej z ROM'ami, żeby znaleźć odpowiedni:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie mam problem. Odpalam KDZ i telefon mi normalnie wyszukuje tylko gdy chce zacząć roootowac telefon to odrazu pojawia się błąd MOD UpTestEX MFC poczym cały program się automatycznie wyłącza... co może się dziać? I chcąc zacząć flashowac tel to jaki plik KDZ File musze wybrać? sorry ze takie pytania ale jestem ciemny w tych sprawach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy ktokolwiek w tym wątku mi odpowie ze względu na to że jest stary ale mam problem. Po instalacji sterowników LG w menagerze urządzeń nie mam zakładki modemy i tym bardziej nie mam LGEModem. Zamiast tego pojawiają mi się nowe 3 rzeczy.

ADB Interface -> Android Sooner Single ADB Interface

Stacje Dysków -> Linux File-CD Gadget USB Device

Urządzenia przenośne -> E:\

Posiadam Windowsa 7 64 bit i kompletnie nie wiem co mam robić. Zainstalowałem ICSa 4.0.4 i teraz nie mam żadnego kontaktu ze światem poza WiFi. Jakieś rady ? Przez powyższy błąd ze sterownikami nie mam jak zainstalować nowego basebandu, bo nie wykrywa mi portu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi