Skocz do zawartości
zibiksior

Czy da się przywrócić oryginalny rom Ery?

Rekomendowane odpowiedzi

Gurusan napisał wcześniej, że recovery flasher nie działa na romie ery. Dlatego czy jest jakaś inna metoda czy jak narazie nie ma możliwości powrotu to oryginalnego romu??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to niestety powrotu w pełni do oryginalnego softu nie ma

edit: no chyba że każdy hero ma takie samo recovery (co w sumie jest wielce prawdopodobne), a metoda one click działa na innym hero np. z play, wtedy można przerzucić backup

Edytowane przez Amsfkfns

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, ale w tej chwili nie mam roota bo przywróciłem oryginalny soft hero i recovery, więc jeżeli recovery jest takie samo to ja już mam oryginalne, ale teraz nie mam romu ery;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląda na to że nic z tego. Trzeba poczekać aż ktoś wymyśli sposób na wgrywanie recovery przez fastboot przy prefect SPL albo inne magiczne obejście zabezpieczeń, które pozwoli na wykonanie backupu. Ewentulanie pliki z nandroida mogą też wypłynąć z innych źródeł. Wtedy powrót do softu ery będzie tak prosty jak w tym poradniku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy w raz z aktualizacją do 2.1 (jeżeli będzie) którą dostaniemy od ery nie będzie można przywrócić tego soft? Nie wiem czy dobrze rozumiem tą aktualizację ale czy każdy kto ma G2 dostaje taką niezaleznie od softu

czy ten zmodyfikowany soft ery ma tylko możliwość aktualizacji? Jeżeli jest to niezalezne od softu i era wysyła aktualizację do wszystkich posiadaczy G2 to może jest jakaś szansa chociaż jednorazowego powrotu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hun7er

zastanawiam się nad tym samym - teoretycznie powinni dać możliwość zmiany softu bez niczego (czytaj: w tym ze zmienionym romem), ale znając ich będzie jakiś rodzaj sprawdzania czy rom który jest aktualnie jest tym domyślnym dla Era G2 czy nie...

Mam nadzieję, że dadzą aktualizację bez żadnych dupereli.

Pozostaje czekać aż oficjalnie wyjdzie Android 2.1 z Sense i aż Era go udostępni do aktualizacji...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To będzie zapewne ruu albo coś w jego stylu. Więc wszystko pójdzie bez względu na to czy jest rom ery czy inny.

EDIT: Dla tych co nie wiedzą RUU- Rom Update Ulity. Program do wgrywania romów z PC na telefony HTC z WM i nie wiem czy też nie z androidem ale tego nie jestem pewien.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyszlq juz moze jakas metoda na powrot do romu ery? Chce zrobic kopie romu ery...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i co udało się już komuś powrócić do orginalnego romu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi