Skocz do zawartości
grzybek1595

ładowarka zewnetrzna, prosze o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuje ladowarki zewnetrznej do baterii od htc dream (g1), ktora ladowala by moja druga baterie"poza telefonem" podczas gdy pierwsza bateria pracuje normalnie w telefonie. nie wiecie, gdzie moge dostac cos takiego? sory za bledy, ale pisze z komy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slp555
    Witam, potrzebuje ladowarki zewnetrznej do baterii od htc dream (g1), ktora ladowala by moja druga baterie"poza telefonem" podczas gdy pierwsza bateria pracuje normalnie w telefonie. nie wiecie, gdzie moge dostac cos takiego? sory za bledy, ale pisze z komy.

chyba najlepsza będzie stacja dokująca, z możliwością ładowania drugiej baterii, jednak to spory koszt. Na allegro znalazłem taką STACJA DOKUJĄCA HTC DREAM ERA G1 + ŁAD. BATERII (1498773884) - Aukcje internetowe Allegro

Innego sposobu nigdy nie widziałem.....mam nadzieje że pomogłem:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, dzięki wielkie. To trochę drogie jest, ale jak nie ma innego sposobu, to będę musiał kupić tę stację. Daje Piwo:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ta stacja jest oryginalna?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slp555
    ta stacja jest oryginalna?

szczerze to wątpię, bo co na allegro jest oryginalne. Druga sprawa jest taka że oryginalna stacja kosztuje z dwa razy więcej z tego co się orientuje. Można poszukać jeszcze tańszej chińszczyzny oczywiście, w różnych sklepach internetowych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to w takim razie nie wiadomo jakie parametry ma ta stacja, bo to ze ma pasujaca wtyczke to nie wszystko, jeszcze napiecie i natezenie. Osobiscie bym sie bal tym ladowac.

Sent from my HTC Dream using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A takie cudo ktoś próbował? Sam zaczynam się zastanawiać nad zakupem tego....

Ładow. zew. do / bateria HTC Dream Google / Era G1 (1532312038) - Aukcje internetowe Allegro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slp555
    A to w takim razie nie wiadomo jakie parametry ma ta stacja, bo to ze ma pasujaca wtyczke to nie wszystko, jeszcze napiecie i natezenie. Osobiscie bym sie bal tym ladowac.

Sent from my HTC Dream using Tapatalk

zawsze jest niby jakieś ryzyko, ale już nieprzesadzajmy, jeśli ma pasować do g1 to będzie pasować, bo przecież nie dla picu robią odpowiadające do g1 i tylko do g1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale chiński szajs to nadal chiński szajs, robią dla G1 ale nie wiesz co to jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slp555

lekki oftopic, teraz wszystko jest chińskie;P idź do sklepu elektronicznego po jakiś rezystorek tranzystorek, wszystko chińskie;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi