Skocz do zawartości
BloodyPirate

Note 2 LTE N7105 - Gdzie znaleźć Stockowy rom 4.1.2 XEO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam nadzieję, że wybrałem odpowiedni dział.

Czy na tą wersję note'a istnieje stockowy rom od samsunga w wersji 4.1.2?

Szukałem na stronie samfirmware.com ale tam są z brandem pod playa i plusa.

Edytowane przez BloodyPirate

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Xeo szukaj

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie nie ma (albo ja szukać nie umiem)

Wybierałem tak: Smartphone>Android>GT-N7105-GALAXY NOTE 2 LTE i w Country jedyne co przypomina XEO to XEF (France)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

Stockowe 4.1.2 są ale nie na Polskę, więc tytuł wątku troszke twój zmieniłem, bo chyba chodzi ci o rom dla Polski.

4.1.2 nie ukazalo sie XEO Polska, tylko same brandy Play lub Plusa.

Jedno co ci pozostaje jesli chcesz wgrac stockowy 4.1.2 to France lub Baltic, one maja język Polski.

Ps.

Twój temat przenioslem w odpowiedni dział dla tego modelu.

Edytowane przez jeronimo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mhm, rozumiem. No dobrze, a czy ten rom z Francji (XEF) to czysty rom bez żadnego brandu? Różni się czymś od wersji XEO? Będę miał gorszy zasięg? Coś nie będzie działać? Czy to właściwie jest to samo co XEO?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

Jest to rom niebrandowany, czysty ale CSC ma XEF więc gdybyś potem chciał uaktualnic na XEO Polska to nie zrobisz tego bez zmiany CSC, ale przy tych wersjach romów to jest drobnostka. a co do róznicy to moze byc jakaś aplikacja dodatkowa zainstalowana którą i tak mozna sobie odinstalować i podczas ustawien telefonu musisz zmienić na język Polski, bo w standarcie jest ustawiony francuski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to świetnie! Domyślałem się, że z aktualizacjami dokładnie tak będzie ale nie jest to żaden problem. Wielkie dzięki za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Doddek

@up

Polecam wgrać rom 4.3 bez KNOX'a. Jak dla mnie działa o wiele lepiej od 4.1.2, a gdyby się nie spodobał zawsze możesz wrócić do do dowolnego softu 4.1.2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Też nad tym myślałem tylko jest sporo "ale" od użytkowników 4.3. Ja martwię się o 2 sprawy:

1. Bateria potrafi ubywać w dużym tempie.

2. Mam obawy co do flasha, na 4.1.2 działa perfekt. Serwisy zalukaj, stronki z dużą ilością flasha, filmikami itd. wszystko chodzi idealnie. Na Nexusie 7 2013 mam 4.3 i choć flasha mam zainstalowanego to nie chodzi to tak super, niby się odtwarza ale np. na zalukaj jak odpalę film i wcisnę pauzę to się zawsze zawiesi, na stronach też ten problem występuje, aby youtubowskie wrzuty chodzą świetnie. Nie wiem czy tak jest tylko na nexusie dlatego tez zostałem już na tym 4.1.2

Edytowane przez BloodyPirate

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo
    @up

Polecam wgrać rom 4.3 bez KNOX'a. Jak dla mnie działa o wiele lepiej od 4.1.2, a gdyby się nie spodobał zawsze możesz wrócić do do dowolnego softu 4.1.2 ;)

Kolego ale podawaj info dokładnie bo z powrotem do 4.1.2 uzaleznione jest jaki bedzie miał wgrany bootloader bo tylko z MJ5 powrócisz do starszej wersji romów, a jesli wgra rom 4.3 z bootloaderem MK9 to juz po ptakach nie powróci do starszej wersji romów..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi