Skocz do zawartości
Talib89

jak zainstalować Aero2?

Rekomendowane odpowiedzi

spsp01

Z aero takie problemy czasami sie zdarzają. U mnie pomógł reset urządzenia najpierw bez karty później z kartą. Możesz zrobić wipe partycji cache z poziomu recovery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie zrobiłem wczoraj wipe, zmieniałem karty w slotach, brałem inne karty sim i wkładałem i działało. Jednak aero cały czas nie chciał załapać i nie miałem ani jednej kreski zasięgu. Dziś wyszedłem z domu na spacer i cały czas a to przełączałem się w tryb samolotowy, a to restartowałem telefon i czasami mi łapał zasięg ale po chwili znikało i znów nie było zasięgu ani połączenia z samym aero. Wracałem do domu załapało mi po wyłączeniu trybu samolotowego i nadal zasięg mam. Internet ładuje się baaaaaaaaaaardzo długo lub wcale. Jednakże przez 40 minut telefon utrzymywał zasięg... Gdy skończyłem pisać ten post znów nie ma zasięgu i wyświetla się komunikat: "tylko połączenia alarmowe"

Zrobiłem tak samo jak wyżej napisałeś, ale jednak bezskutecznie.

Rozmawiałem ze znajomymi z innej części miasta i u nich normalnie wszystko działa.

Ja tego nie ogarniam :C

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Dzisiaj na studiach zamieniłem się z kolegą kartami Aero i jego karta również mi nie działała -,-. Włożyłem simke z t-mobile i nie działały mi oba sloty, tzn moja druga karta play nie była wykrywana wraz z kartą t-mobile.. Po tym zabiegu włożyłem ponownie swoją kartę Aero i narazie mam połączenie z siecią, działa internet, ale nie wiem na jak długo. Jak pisałem powyżej wczoraj miałem podonie załapał sygnał, działało wszystko przez jakieś 30 minut po czym znów się rozłączyło i nie widział zasięgu sieci, w ustawieniach kart zamiast nazwy aero było : "Sim1"

Czytałem na forum aero i ludzie mają podbne problemy związane z nawiązaniem połączenia jak i również z ogólnym zasięgiem sieci. Jednakże nikt nie odpowiadał na pytania zainteresowanych :/

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Internet póki co działa, ale baaaaaaaaaaaaaaardzo muli...

Edytowane przez Random64

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po ponad miesiącu w serwisie okazało się, że coś antena przestała łapać sygnał aero i otrzymałem nowy egzemplarz telefonu. Jak na razie działa poprawnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi