Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wynegocjowaliśmy najlepszą ofertę tylko dla użytkowników Forum Android.com.pl! Czytaj więcej.. ×
ALTONZASX

[Asus T100] - Recenzje, pytania do posiadaczy

Rekomendowane odpowiedzi

Również przymierzam się do kupna Asusa. Obecnie posiadam Asusa eeepc 1201nl, od 2 lat więc czas na zmianę :) szukam czegoś małego (około 10-12 cali) i trafiłam właśnie na model t100. Potrzebuję sprzętu z przeznaczeniem do przeglądania internetu i pakietu Office i tu moje pytanie- czy przy otwartych kilku plikach Word/Excel + jakaś strona nie będzie mi się zawieszać tak jak obecny netbook? Czy polecacie raczej kupić inny sprzęt? Pomoże ktoś? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Co masz na myśli pisząc kilka plików Word/Excel? bo osobiście spotkałem się z plikiem Excela po otwarciu którego i5 potrafiła klęknąć i nie był to wcale duży dokument, miał po prostu od groma formuł i innych dupereli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na prośbę jednego z użytkowników sprawdziłem jak tablet radzi sobie z większymi PDF'ami Pdf o wadze 113mb chodzi bez żadnych czkawek. Jest w pełni plynny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Toldwi

Czym jest pokryty wyświetlacz? Przewertowałem już chyba wszystkie anglojęzyczne recenzje i, w niektórych wspominają, że ekran jest "miękki" w porównaniu do tafli szkła. Jak tam Wasze odczucia? Ekran jest faktycznie wnerwiająco miękki, czy jest wystarczająco sztywny, aby nie odnieść wrażenia obcowania z czymś gorszym niż szkło?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ekran to chyba zwykła "pleksa". Niemniej nie ma z nim problemów, powiedzmy że jest to ten sam materiał, który ma memopad. Gry na dotyk są w sklepie windows i działają super. Takie normalne gry jak np wspomniany portal jednak nie działa pod dotykiem - można się obracać i tyle. Osobiście jestem super zadowolony ze sprzętu. Nawet nie mam czego porównywać do memopada hd7..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ! Odkopię temat - przymierzam się do zakupu ultrabooka lub tabletu.

Pytanko do użytkowników czy T100 dałoby radę podglądać zdjęcia w formacie RAW ? Zastanawiam się cały czas nad

Asusem T100 z dyskiem 500GB lub Samsungiem NP530U3C-A04PL

Sprzęt to podglądu zdjęć (gdyż jestem fotografem i potrzebuje czegoś małego dość szybkiego) zgrania ich w trakcie realizacji zlecenia na dysk poprzez czytnik kart (CF)... No i praca na baterii ważna...

Co byście powiedzieli ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

szczerze ci powiem ze nie wiem jak sobie radzi ze zdjeciami raw bo nie mam takowych ale mysle ze spoko da rade w koncu to calkiem mocny procek praca na baterii super mi wytrzymal ponad 9 h przy srednim obciazeniu a waga jak dla mnie bajka bez klawiatury ok 0,5 kilo z klawka jest dodatkowo drugie tyle

a co do tego samsunga to chyba juz go nie ma w sprzedazy no moze jakies kezaki magazynowe

Edit:

Okazuje się że ten sprzęt występuje w czterech wersjach:

http://www.asus.com/de/News/y41dOZI8mGfCoWhZ

Edytowane przez avisnet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wook

też zastanawiam się nad tym sprzętem, myślałem nad wersją 32 GB (i dołożył bym jeszcze kartę pamięci 32 GB), jak wygląda sprawa z anteną od WiFi? Czy dobrze trzyma zasięg? Bateria na ile wam starcza? Da się odczytać coś z ekranu w słońcu? Ten Office co w nim jest to pełna wersja z licencją na jak długo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi